Crush Them All Apk – Son Sürüm

2.0.230

Crush Them All is a TAP TAP RPG Pixel game mixed with Idle heroes gameplay. Recruit heroes and build an invincible army to crush the forces of Evil. Explore a fantasy world full of Demons, Beasts, and Gigantic bosses and Crush your way through magical places in this Clicker Heroes adventure.
APK indir
3.8/5 Oylar: 118,302
Geliştirici
Imperia Online JSC
Sürüm
2.0.230
Güncellendi
Oct 4, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Crush Them All Mod Apk

Crush Them All Apk, çeşitli yaratıklarla savaşırken yüzlerce ortamı keşfetmenize imkan verecek eğlenceli bir oyundur. Kahramanlarınız tüm kirli emeği yerine getirir, ancak toplanan parayı yeteneklerini ve topluluğunuzu geliştirmek için harcamanız gerekir.

Crush Them All İndir

Köy birincil gelir kaynağınızdır. Orada her türlü yeni yapıyı satın alabilir ve çok para kazanabilirsiniz. Tabii ki, daha kısa sürede daha fazla para kazanmak için yapıları geliştirebilirsiniz. Her biri 200’den fazla değişiklik şansı olan 20 farklı yapı türü vardır. Uygulamanın en son sürümü sitemizde vardır.

Sadece bir karakterle başlarsınız, ancak ilerledikçe daha fazla kilidini açabilirsiniz. Yine, kademeli olarak geliştirilebilecek düzinelerce kahraman var.

Hepsini ezmek, çarpıcı görsellere sahip harika bir tıkırtı ve farkında olmadan ekrana yapışmanızı sağlayan bağımlılık yapan oyunlardan biridir.

Yenilikler

• Besieged 2 - the event will run with updated rules.
• A redesign of the player profile.
• More Daily Dungeon levels to clear.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir