Critical Ops Apk

1.34.1.f1974

Critical Ops is a 3D MULTIPLAYER FPS designed exclusively for mobile. Experience action, where fast reflexes and TACTICAL skills are essential to success. Are you ready for the challenge?
APK indir
4.1/5 Oylar: 2,387,356
Geliştirici
Critical Force Ltd.
Sürüm
1.34.1.f1974
Güncellendi
Sep 19, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Critical Ops Apk İndir

Critical Ops, sadece mobil cihazlar için yapılmış bir 3D ÇOK oyunculu fps’dir. Başarı için hızlı tepkilerin ve taktiksel yeteneklerin gerekli olduğu aksiyonu yaşayın. Meydan okumaya hazır mısın, işte C Ops Apk farkıyla en eğlenceli online oyun seni bekliyor. Çok hareketli, oldukça riskli görevler içeren C Ops Apk’yı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Critical Ops indir apk

Android oyun club c ops apk

Critical Ops, rekabetçi aksiyona, muhteşem ayarlara ve zorlu oyun türlerine sahip birinci şahıs bir atıcıdır. Kardeşlerinizle savaşın ya da bireysel bir skor tablosuna liderlik edin. Görev çağırdığında cevap vermelisin. Koalisyon için mi savaşacaksın yoksa İhlal için mi..

C ops reloaded apk

Yetenekleriniz ve planınız sonucu belirleyecektir. Rekabet avantajı sağlayan uygulama içi ödemelere izin vermeyerek adil bir oyun durumu sağlıyoruz. Bir dizi silaha hakim olmak ve atış yeteneklerinizi geliştirmek için öfkeli PvP oyunlarında yarışın. Rekabetçi puan alan oyunlar sizi karşılaştırılabilir beceri seviyelerindeki diğer operatörlere karşı koyar. Yeni mekaniği öğrenecek ve oyun sırasında bilgi edinecek ve bir oyuncu olarak büyümenize izin vereceksiniz.

Critical Ops Apk İndir

Critical Ops Apk Son Sürüm

İdeal takımınızı oluşturun ve arkadaşlarınızdan size katılmalarını isteyin. Ödüller kazanmak için özel maçlar ve turnuvalar düzenleyin. Kendi başına güçlüsün, ama bir takım olarak çok daha fazlasısın.

Critical Ops League, esports dünyasını mobil cihazlara taşıyor. CANLI ESPORT sahnemize katılın ve kendiniz ve ekibiniz için bir isim oluşturun.

 

Yenilikler

New shotgun, KSG
Updated Play Menu visuals
Added Onboarding steps to guide players to their first match
New setting to change weapon size in game
"Elimination" game mode added to custom games
New map: Overhaul

New Summer event and Critical Pass coming your way

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir