Crash of Cars Apk Son Sürüm – Sınırsız Para

1.6.23

Welcome to Crash of Cars, a REAL-TIME MULTIPLAYER game where your goal is to collect as many crowns as possible before getting destroyed.
APK indir
4.4/5 Oylar: 440,951
Geliştirici
Not Doppler
Sürüm
1.6.23
Güncellendi
Dec 8, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Crash of Cars Apk

Crash of Cars Apk, oyuncunun arabasını kontrol ettiği ve diğer oyuncuların saldırılarından kaçınırken kaynakları topladığı bir oyundur. Her oyuncu, silahlarla eşleştirildiğinde muazzam grevler başlatmalarına izin verecek benzersiz özelliklere sahip araçlara sahip olacak. Ayrıca, servetinize bağlı olarak, savaşa katılmak için farklı özelliklere sahip otomobillerin kilidini açabilirsiniz.

Crash of Cars’daki yeni özellikler arasında Hollow adlı yeni bir haritanın yanı sıra edinilecek ve kullanılacak yeni arabalar yer alıyor. Hollow, Cadılar Bayramı için heyecan verici hisler yaratan ve oyuncuları keşfetmeye teşvik eden korkutucu bir ormanlık alan fikrini kullanır. Aynı zamanda, yeni otomobiller aşağıdaki gibi şaşırtıcı özellikler içeriyor.

Crash of Cars hile Son Sürüm

Bu oyuna katıldığınızda, çeşitli arabaların kronlar için yarıştığı tamamen heyecan verici bir oyunla karşı karşıya kalacaksınız. Çevrenizi kolayca izlemek ve düşmanca grevlerden düzgün bir şekilde kaçınmak için aracınızı yukarıdan aşağıya süreceksiniz. Aynı zamanda, gücünüzü artırmanıza ve savaşta hayatta kalma aşamanıza başlamanıza yardımcı olacak bazı mallar olacaktır.

Crash of Cars hile Apk
Crash of Cars hile Apk

Araba kazasında savaşa başladığınızda, ilk kronları toplamak için alanın etrafında dolaşmaya başlayacaksınız ve bulduğunuz mavi sandıkları almalısınız. Aracınız yakında yeni bir yetenekle donatılacak. Bu oyunun amacı basittir: diğer oyuncular tarafından tutulanlar bile mümkün olduğunca çok kron toplayın.

Crash of Cars hile Apk

Her oyuncunun kolayca görebileceğiniz bir sağlık ölçer vardır, bu nedenle bir arabaya çarptığınızda veya bir silaha çarptığınızda sağlık çubuğu düşecek ve boş olduğunda ne olacağını da bileceksiniz. Ayrıca Crash of Cars hile Apk’da yok edilirseniz oyun anında bitecek; Kazandığınız kron sayısına göre kilometre taşı çizgilerine göre orantılı bir miktar kazanacaksınız. Savaş alanında aniden gelen silahlara da bayılacaksınız.

Bir silah kullanıp diğerini alırsanız, mavi kutu sizi takip edecektir. Bu silahların dövüş sırasında kalıcı bir etkisi yoktur, ancak yalnızca sınırlı sayıda dönüş için. Oradan ne zaman kullanacağınıza siz karar vereceksiniz ve her silahın öğrenmek için zaman harcayacağınız benzersiz nitelikleri var.

Crash of Cars Mod Apk

Crash of Cars’ta çeşitli maçları tamamladıktan sonra, kendiniz için nasıl yeni bir otomobil bulabileceğinizi merak etmeye başlayacaksınız. Özellikle, dükkanda oyuncuların para yatırabileceği ve sürpriz bir öğenin gelmesini bekleyebileceği iki gashapon makinesi var. Şanslıysanız, önünüzde çeşitli kalitede araçlar ortaya çıkacak ve her tür aracın kullanmanız gereken benzersiz yetenekleri var.

Yenilikler

This update contains bug fixes for our Halloween update Our Halloween update includes: - 5 brand new cars, including a car that copies nearby powerups and another car that can be fast and agile or slow and powerful - New Player Profile: Track your progress against your friends! - New Skin! Show off to your enemies with this new unique skin! - New Cars, means new Quests! Can you complete them all?

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir