Construction Simulator 3 Apk 2022 Son Sürüm

1.2

Construction Simulator 3 Lite Sürümü, Construction Simulator serisinin bir sonraki bölümüne gizlice göz atmanızı sağlar. Otantik lisanslı ekipmanı sürerek güzel Austin şehrine giriş deneyimini yaşayın.
APK indir
3.9/5 Oylar: 83,096
Geliştirici
astragon Entertainment GmbH
Sürüm
1.2
Güncellendi
Aug 5, 2019
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Construction Simulator 3 Lite

Construction Simulator 3 Lite Sürümü, Construction Simulator serisinin bir sonraki bölümüne gizlice göz atmanızı sağlar. Otantik lisanslı ekipmanı sürerek güzel Austin şehrine giriş deneyimini yaşayın. Oyundan hoşlanıyor musun? Daha sonra uygulama içi satın alma yoluyla tam sürümü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz..

Construction Simulator 3 Lite

Construction Simulator 3 Apk, Avrupa’ya geri döndü.. Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STİLL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WİRTGEN GmbH, JOSEPH VGELE AG, HAMM AG gibi tanınmış üreticilerin resmi lisanslı araçlarıyla tamamlanan popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014’ün devamında pastoral bir Avrupa kasabasını keşfedin ve MEİLLER Kipper. Farklı ve zor sözleşmeler yapın. Yolları ve konutları inşa edin ve onarın. Şehrin silüetini yaratın.

Construction Simulator 3 Apk

Güzel Dağ eteklerine benzemek için titizlikle inşa edilmiş 10km2’lik bir manzarayı keşfedin ve üç ayrı bölgede oynayın: işinizi kurduğunuz köy, büyük bir sanayi sektörü ve çağdaş bir kasaba. Açık yolu keşfetmek için görevler arasındaki kesinti sürenizi kullanın.

Köprü yapımı ve diğer ilginç işlemler sırasında güçlü ve derin temeller için Liebherr LB28 köprü inşaatı sondaj kulesinin tadını çıkarın! Kokpit görünümü, birçok hayranın beklediği bir başka özellik. Artık her aracın iç kısmından inşaat simülatörü 3’ü oynayabilir ve devasa makinelere komuta etmenin nasıl bir şey olduğuna dair ilk elden deneyim kazanabilirsiniz..

Yenilikler

Fixed multiple problems resulting in crashes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir