Coin Master Apk

3.5.861

Join your Facebook friends and millions of players around the world in attacks, spins and raids to build your viking village to the top!
APK indir
4.6/5 Oylar: 7,687,026
Geliştirici
Moon Active
Sürüm
3.5.861
Güncellendi
Sep 23, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Coin Master Apk Bedava Spin

Coin Master apk, müreffeh bir şehir yaratmaya ve krallıktaki en güçlü viking olmaya çalışırken güçlendiriciler ve madeni paralar toplamak için bir slot makinesindeki kolu çektiğiniz eğlenceli bir strateji ve şans oyunudur. İndirme linkinde bevada spin olan sürüm vardır.

coin master free

Bu oyunun oynanışı kolay ve bağımlılık yapar, bu da küçük çocuklardan uzman oyunculara kadar her yaştan oyuncu için uygundur. Tek yapmanız gereken beklemek ve slot makinesinden ne çıktığını izlemek. Krallığınızın büyümesine yardımcı olacak güçlü ve çekici bir şehir geliştirmenize yardımcı olmak için bazen para kazanabilirsiniz. Diğer zamanlarda, rakip kasabaları istila edebilir, şehirlerini yağmalayabilir ve servetinizi artırabilirsiniz.

coin master free apk

Coin master sınırsız spin hilesi

Ayrıca, arkadaşlarınızla kart toplayabilir ve takas edebilir ve yalnızca yeterli paranız varsa ziyaret edebileceğiniz gizli toplulukları bulabilirsiniz. Şehrinizi işgal eden herkesten intikam alın ve paranızı akıllıca tasarruf ederek ve harcayarak zengin olun. Coin Master sınırsız spin hilesi ile ilgili ayrıca indirme linki vardır.

Hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, slot makinelerini kullanmalısınız. İyi şanslar dileyin ve kendinizi bölgedeki en güçlü viking’e dönüştürürken güzel bir fırsatın kapınızı çalacağını umuyoruz.

Yenilikler

Thanks for playing Coin Master!

In this version we've implemented updates to improve your overall experience.

Enjoy a world of fun, thrills and huge rewards right at your fingertips. Be sure your game is up to date so you can truly experience all there is to offer.

Invite your friends to play Coin Master & get your FREE REWARDS! We also recommend joining our community on Facebook, Twitter and Instagram for more fun & excitement.

Enjoying Coin Master? Leave a review :)

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir