Clash Royale Apk İndir

3.2872.3

Clash Royale apk kartlarla oynanan bir savaş ve savunma oyunudur. İki oyuncu, mevcut askerleri kullanarak Clash Royale apk'da savaşa başlayar. Her oyuncuya üst veya alt gibi belirli bir pozisyon verilir.
APK indir
4.2/5 Oylar: 35,213,501
Geliştirici
Supercell
Sürüm
3.2872.3
Güncellendi
Jun 29, 2022
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Clash Royale Apk İndir

Clash Royale apk kartlarla oynanan bir savaş ve savunma oyunudur. İki oyuncu, mevcut askerleri kullanarak Clash Royale apk’da savaşa başlayar. Her oyuncuya üst veya alt gibi belirli bir pozisyon verilir. Rakip en üstte, oyuncu ise en altta. Ayrıca, her iki oyuncuya da üç kule verilmektedir. Askerleri kullanarak, hem oyuncu hem de rakip oyuncu hedefi rakip kuleleri yımaya çalışır. Oyuncu yüksek seviyede olduğunda, kuleleri güçlüdür ve rakibine fazla hasar verir. Oyuncunun amacı, rakip kulelere saldırmak için birlikleri kullanmaktır. Oyuncunun yarışma başlamadan önce hangi birlik koleksiyonuna sahip olduğu ekranın altındaki birlikler tarafından temsilen gösterilir. Her asker ile birlikte terk edilir.

Clash Royale Mod Apk İndir

Clash Royale Apk İndir Hile

Clash Royale MOD apk’daki savaşları oynamak insanı mutlu eder. Aradaki savaş süresi boyunca daha düşük hasarı vermezseniz, oyuncu oyundan çıkarılır. Bundan sonra kazanana kupalar verilecektir. Her savaşa sadece üç dakika verilir ve yıkılması daha hızlı olıur. Ciddi bir senaryosu varsa savaşa 30 saniye daha verilir. Clash of Clans oyunundaki askerlere benzer şekilde, Clash Royale MOD APK askerlere benzer. Askerlerin çoğu Coc oyunundakilere benziyor. Devler, okçular, barbarlar, sihirbazlar ve diğer askerler bu birliklerden bazılarıdır. Oyuncu bu tür askerleri kullanmak için kilidini açmalıdır. Askerleri serbest bırakmak için 10 kartı kullanın. Oyunda hile sürümü vardır. İsteyen kullanıcı indirme linkinde bulabilir.

Clash Royale Apk İndir Hile

Clash Royale Apk

Clash Royale Apk’daki mevcut savaşçıların çeşitli becerileri var. Takımın yetenekleri Android CoC oyuncuları tarafından biliniyor.  Birliğin potansiyelini incelemeye yardımcı oluyoruz. Ayrıca, düşman hasarını arttırın. Satın almadan ve yükseltmeden önce asker kartlarının HP düzeyini, hızını, saldırı süresini ve diğer bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Kartın bilgilerinde, her bilgi yeterince verilir. Birlik kartlarını yükselterek, birimin gücünü artırabilirsiniz. Takımınızın Clash Royale’deki performansını artırmak için birlik seviyesini yükseltin.

Yenilikler

• Various minor bug fixes and improvements

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir