Clash of Empire Apk

5.45.1

Küresel bir savaş alanında arkadaşlarınızla birlikte savaşmak ister misiniz? Bir kaleyi savunmakta veya inisiyatif almakta iyi misiniz? Daha azıyla daha çok kazanmak için bir stratejiniz var mı? İmparatorluğunuzun medeniyetini zirveye çıkaracak bilgeliğe sahip misiniz? Büyük savaşlar yoluyla dünya fethinin kralı olmak ister misiniz? Daha fazla eğlence için Clash of Empire'a katılın!
APK indir
4.7/5 Oylar: 184,105
Geliştirici
LEME GAMES
Sürüm
5.45.1
Güncellendi
21 Eyl 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Clash of Empire 2019 Apk

Dünya ölçeğinde arkadaşlarınla savaşa gitmek ister misin? Kale savunmasında güçlü müsün yoksa inisiyatif alıyor musun? Daha az parayla daha fazla para kazanmak için bir planın var mı? İmparatorluğunuzun medeniyetini zafere götürecek bilgiye sahip misiniz? Büyük savaşlarla küresel fetihlerin hükümdarı olmayı hedefliyor musunuz? Daha fazla eğlence için imparatorlukların Çatışmasına katılın.

Clash of Empire Apk indir

Clash of empire apk son sürüm

En iyi simülasyon oyunu imparatorlukların çatışması! Burada, 16 dil gerçek zamanlı olarak çevriliyor ve dünyanın her yerinden insanlarla savaşabilirsiniz. Savaş tehlikesi burada durdurulamaz; yeteneğini ve taktiklerini göster ve düşmanı yen.

Stratejik kule savunmasının yavaş bir turunun tadını çıkarın. Parmağınızı hareket ettirin ve savaşın tadını çıkarın, komutan olun ve güçlerinizi kuleleri fethetmeye, öğrenmesi kolay ve oynaması büyüleyici olan ilgi çekici bir oyun oynamaya yönlendirin.

Clash of Empire Apk

Atlantis için savaş ve kayıp kıtayı geri al. Kayıp kıta Atlantis sisin içinde gerçekleşirken üç grup silahlarını yeniden konumlandırdı. Burada, zenginliklerle dolu toprakları ele geçirmek için şiddetli ve heyecan verici çatışmalarda savaşacaksınız.

Efsanevi kahramanlar, dünyayı fethetmeye yardım et. Büyük İskender! Cengiz Han. Sezar ve Joanna.. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından beğenilen efsanevi savaşçılar onları işe almanızı bekliyor. Büyük kahramanların yardımıyla kendi efsaneni yaz.

Yenilikler

Oyuncunun oyun deneyimini optimize edin.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir