City Mania Apk – City Mania v Hile

1.9.3a

City Mania Mod Apk, çok oyunculu arkadaşlarınızla çeşitli şehirlerin harikalarını keşfetmenizi sağlar; Onlardan öğrenebilir ve kendi şehrinizde altyapı oluşturabilirsiniz.
APK indir
4.1/5 Oylar: 259,979
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
1.9.3a
Güncellendi
May 8, 2022
Gereksinimler
4.0.3
Boyut
44 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

City Mania Apk Son Sürüm

City Mania Mod Apk’nın oynanışı, türünün en büyüğüdür ve seçtiğiniz metropolde altyapı ve olasılıklar geliştirmek için dünya standartlarında bir görsel deneyim sunar. Üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz bu kasabaya tahsis edildiniz. İlerlemenin tüm sorumluluğunu kabul etmelisin. City Mania Apk Sitemizde en son sürüm olarak indirmek mümkündür.

city mania hile apk

City mania hile apk

Metropol düzenlemelerinde ve modern tesislerde şehrin en iyisini yaratmak için planlar ve taktikler geliştirmeye başlayın. Sıfırdan başlamalı ve şehirde yepyeni yerler yaratmalısınız. Kasabanın tüm büyümesi, oyunda bulunan tüm karakterleri kullanarak siz ve arkadaşlarınız tarafından yapılmalıdır.

City mania mod apk
City mania mod apk

City Mania Mod Apk

City Mania Mod Apk, çok oyunculu arkadaşlarınızla çeşitli şehirlerin harikalarını keşfetmenizi sağlar; Onlardan öğrenebilir ve kendi şehrinizde altyapı oluşturabilirsiniz. Topluluğunuza daha fazla nüfusu öğrenmek ve çekmek için eğitim, tıbbi, sosyal ve beceri geliştirme için dünya standartlarında düzenlemeler yapın. Hayalinizdeki şehri harika malzemeler ve simülasyonlarla yaratın.

City Mania Hile

City Mania Mod Apk, Play Store’da erişilebilen orijinal oyunun geliştirilmiş ve alternatif bir sürümüdür. Güncellenmiş sürümü ve ek parçalarını ve özelliklerini web sitemizde ücretsiz olarak alabilirsiniz. City Mania Hile, kullanıcılara araç, gereç ve karakterleri geliştirmek için harcanabilecek sonsuz para, madeni para ve puan sağlıyoruz. Silahlar gibi daha yüksek seviyelerin, karakterlerin ve ekipmanların kilidini açın.

Yenilikler

City Mania Mod Apk, Play Store'da erişilebilen orijinal oyunun geliştirilmiş ve alternatif bir sürümüdür. Güncellenmiş sürümü ve ek parçalarını ve özelliklerini web sitemizde ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir