Chameleon Run Apk – Chameleon Run Apk indir

2.7.0

Chameleon Run is a unique, fast and challenging autorunner with a colorful twist. Jump, switch and run through expertly crafted levels that will have you running back for more.
APK indir
4.6/5 Oylar: 12,876
Geliştirici
Noodlecake
Sürüm
2.7.0
Güncellendi
Oct 31, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Chameleon Run Mod Apk

Ünlü sporcularla koşu savaşlarında yarışmaktan sıkıldıysanız Chameleon Run Mod Apk tam size göre. Burada hız tanrısı ile yüzleşecek ve zorlukları takip edeceksiniz. Bu sizin için düz bir alan değil, havada sarkan uzun silindirlerin uzunluğudur. Bu zorlu yola uyum sağlamak için tonunuzu zamanında değiştirebilir misiniz?

Bu olağanüstü evrene girdiğinizde, tamamen farklı bir kişiliğin rolünü üstleneceksiniz. Asıl görevi koşmak olan robot kahraman, vurgulamak istediğimiz figür. Chameleon Run Mod Apk – Chameleon Run Apk indir oyunda tipik bir küp olarak tasarlanmıştır, ancak hareket edebilir. Tek bir notta, olağanüstü zırh dönüşümünü göreceksiniz.

Chameleon Run Apk Son Sürüm indir
Chameleon Run Apk Son Sürüm indir

Chameleon Run Apk indir

Bu oyun genellikle benzersiz takma adı olan bir otomatik koşucu ile bilinir. Bu orduya katıldığınızda, olabildiğince çabuk koşmaya ve koşmaya alışırsınız. Chameleon Run Apk burada bitmiyor. Oyunculara farklı uzunluklarda ve mesafelerde sıçramalar da sağlar. Tüm çalışma hızları üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda ekranı basılı tutarak ve belirli karşılaştırılabilir karakterlere basarak karakterin rengini değiştirmenize de yardımcı olabilir.

Chameleon Run Apk indir
Chameleon Run Apk indir

Bu tek yarışa neden geldiğin hakkında bir fikrin var mı? Bilmeyenler için bu oyunun temel amacı küp karakterinin yolun sonuna gitmesine yardımcı olmaktır; Yol ne kadar uzaksa, o kadar çok puan kazanırsınız ve yolun sonunun ne olduğunu keşfetme şansı.

Chameleon Run Apk Son Sürüm

Ancak yarış, yollar gibi blokların üzerinden atlamaktan daha fazlasıdır. Chameleon Run Apk Son Sürüm da yolunuza engeller atar. Bu zorluklarla karşılaştığınızda, üstlerinden atlayarak kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Dahası, bu bütün bir yolculuk değil; kısa bölümlere ayrılacak.

Chameleon Run Apk Son Sürüm öğrenirken, önce varlığınızı yöneten temel kavramları anlamalısınız. İlk mekanizma, oyuncunun bu hava ortamında yalnızca karakterle aynı renkte olan şeylere dokunabilmesidir. Yanlışlıkla farklı renkteki şeylerle iletişim kurarsanız, oyundan atılırsınız. Akılda tutulması gereken bir diğer şey, küp şeklinin yalnızca sağa veya ileriye doğru hareket edebilmesidir.

Chameleon Run Apk Son Sürüm, sabrınızı ve çevikliğinizi test etmek için sizi kolaydan inanılmaz zorluğa kadar çeşitli seviyelerden geçirecek. Her seviye üç özel hedefi yerine getirmeniz için size ihtiyaç duyacaktır. Birincisi seviyeye ulaşma yeteneğidir; ikincisi, edinmeniz için bir kaynak olarak görünecek olan kristaller dışındaki madeni paraların toplanmasıdır. Son olarak, renkleri değiştirmeniz gerekmeyen nihai seviye.

Yenilikler

Rejoice! 4 New Levels have been added for your speed running pleasure. Do you have what it takes to get to the top of the leaderboards in this challenging new update?

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir