Cats Crash Arena Turbo Stars Apk

2.48

Build your own battle bot and unleash its power in this stylish PvP game!
APK indir
4.2/5 Oylar: 2,785,359
Geliştirici
ZeptoLab
Sürüm
2.48
Güncellendi
Sep 5, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Cats crash arena turbo stars

Bu çekici Cats Crash Arena Turbo Stars oyununda, kendi dövüş botunuzu yaratabilir ve gücünü açığa çıkarabilirsiniz. En yaratıcı ve şık savaş botu tasarımcısı, gişe rekorları kıran Cut the Rope ve King of Thieves başlıklarının yazarlarından geliyor. Dünyanın dört bir yanından 200 milyondan fazla oyuncuya katılın ve Arenanın yıldızı olun.

Cats Crash Arena Turbo Stars Apk ile istediğinniz karakterde makine yapmak sizin yaratıcılığınıza kalmış. Nihai dövüş botunu tasarlayarak, hazırlayarak, geliştirerek ve geliştirerek usta bir mühendis olun.

Cats crash arena turbo stars

Cats crash arena turbo stars apk hile

Acımasız bir sokak kedisi olarak oynayın ve hızlı ve esprili PvP savaşında diğer oyunculara karşı yarışın. Nihai Makineler de dahil olmak üzere çok sayıda tuhaf silah, alet ve vücut tipini keşfedin. Türünün tek örneği savaş bot tasarımınızla rakiplerinizi alt edin.

Cats crash arena turbo stars apk

Cats crash arena turbo stars son sürüm

Zorlu bir çete kur ve sokakları fethet! Türünün tek örneği parçaları kazanmak için çete savaşına katılın. Şehir Kralları: Kooperatif modunda, şehri kontrol etmek için dünyanın dört bir yanından gerçek çetelere karşı savaşın. Dünya Şampiyonasının zirvesine ulaşmak için gerçek oyunculara karşı yarışın.

Cats crash arena turbo stars indir

Cats crash arena turbo stars hile android oyun club

Diğer botlara bahis yapın ve en iyi savaşlarınızın tekrarlarını paylaşın. Oyunu bugün ücretsiz alın ve Crash Arena’nın yıldızı olun.

Yenilikler

A new update is here!

- PILOTS in Gang Fights! Now you can use your pilots in Gang Fights. Get more from them and lead your Gang to glory!

- Scrap Run becomes even better! Participate with your Gang in the event, become the leading Gang, and get valuable prizes!

- We made lots of under-the-hood changes to improve the technical stability of the game. We will continue working on the technical performance to provide you with the best possible experience.

Have fun!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir