Castle Crush Apk İndir Son Sürüm

6.1.0

Strateji oyunu Castle Crush Mod APK tarafından basit, hızlı ve eğlenceli bir savaş mekanizması sağlanır. Clash Royale'ın büyük bir etkisi olduğu açıktır, ancak bu oyunun farklı işlemesi ve biraz farklı bir deneyim sunması bir dezavantaj değildir.
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,455,447
Geliştirici
Fun Games For Free
Sürüm
6.1.0
Güncellendi
Oct 21, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
141 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Castle Crush Apk

RTS oyunu Castle Crush’ta rakibinizin kalesini yok etmeye çalışmak için bir dizi güç kullanacaksınız. Doğal olarak, düşmanın kalenizi yok etmesini engellemek için çaba göstermelisiniz. Castle Crush Apk’yı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şimdi Castle Crush Apk indir’in özellikleri nasıldır? Castle Crush Apk nasıl indirilir bunu inceleyelim.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Plants vs Zombies 2 Son Sürüm Apk

Castle Crush Apk İndir Son Sürüm
Castle Crush Apk İndir Son Sürüm

Castle Crush Apk İndir

Castle Crush’ta savaş alanı, tüm adamlarınızın konuşlandırılabileceği üç alana ayrılmıştır. Birimlerinizin her biri, tıpkı Clash Royale ve bu tür diğer oyunlarda olduğu gibi, mana puanlarında belirli bir değere sahip bir kartla temsil edilir. Tabii ki, her birimin kendine özgü bir yaşam hakkı ve benzersiz bir saldırı yöntemi vardır.

Castle Crush Apk İndir

Castle Crush Mod APK

Castle Crush Mod APK ile hayvanlarınızı özelleştirebilir ve sık sık olan dövüşler arasında sandıkların başını kesebilirsiniz. Belirli bir türden birden fazla kart aldığınızda, hem hasarlarını hem de yaşam haklarını artırmak için seviyelerini artırabilirsiniz.

Castle Crush Mod APK

Strateji oyunu Castle Crush Mod APK tarafından basit, hızlı ve eğlenceli bir savaş mekanizması sağlanır. Clash Royale’ın büyük bir etkisi olduğu açıktır, ancak bu oyunun farklı işlemesi ve biraz farklı bir deneyim sunması bir dezavantaj değildir.

Yenilikler

Castle Crush'ta savaş alanı, tüm adamlarınızın konuşlandırılabileceği üç alana ayrılmıştır. Birimlerinizin her biri, tıpkı Clash Royale ve bu tür diğer oyunlarda olduğu gibi, mana puanlarında belirli bir değere sahip bir kartla temsil edilir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir