CarX Highway Racing Apk Son Sürüm

1.74.6

#1 racing on a traffic-packed highway!
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,233,434
Geliştirici
CarX Technologies LLC
Sürüm
1.74.6
Güncellendi
Jul 7, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

CarX Highway Racing Apk

Car Highway Racing apk, CARX Drift Racing 2’nin odak noktası olan gerçekçi fiziğin, göz alıcı görsellerin ve sıkışık yollarda yoğun sürüşün bir kombinasyonuna sahiptir. Teksas, Avustralya, Fransa veya Rusya çöllerini ziyaret ederek kendinizi sokak yarışı alanına bırakın. Refah yolunda birkaç ulus var.

carx street racing hile apk

Gizli grupların operasyonlarını bölerek Winston’un imparatorluğunu ortadan kaldırın. Sendikanın ne peşinde olduğunu keşfedin ve çok geç olmadan planlarını yıkın. – Görevinizde size yardımcı olabilecek yeni insanlarla tanışın.

40 spor araba emrinizi bekliyor: antika spor arabalar, günlük araçlar, kas arabaları ve güçlü süper arabalar. Gücün itişini parmaklarınızın ucunda hissedin.

carx street racing apk

Carx street racing apk indir

İnce ayarlanmış fizik, seçtiğiniz otomobilin her beygir gücünü deneyimlemenizi sağlayacaktır. Aracınızı istediğiniz gibi hareket edecek şekilde ayarlayın. Başka hiçbir oyun size Araba Otoyol Yarışının yapacağı duyguları sağlamayacaktır.

Yeteneklerinizi başkalarına gösterin. Diğer oyuncularla birincilik için yarışın. Bir sonraki lige geçmek için kazan. Her sezon yeni rakipler ve zorluklar sizi bekliyor.

carx street racing apk indir

CarX Highway Racing Apk Hile modu vardır. Son model araç almak için CarX Highway Racing Apk hile linki mevcuttur.

Yenilikler

Overall optimization and bug fixing.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir