Car Simulator 2 Apk Son Sürüm İndir

1.43.4

Play the most realistic driving simulator of 2022! (version 1.43.4)
APK indir
4.4/5 Oylar: 917,953
Geliştirici
OppanaGames FZC LLC
Sürüm
1.43.4
Güncellendi
Aug 17, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
317 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Car Simulator 2 Apk

Car Simulator 2 Apk, bir arabanın kontrolünü ele geçirdiğiniz ve bir şehirde size verilen tüm görevleri tamamladığınız bir sürüş simülasyonudur. 3D görseller ve basit kontroller ile her yolculuğun heyecanını hissedeceksiniz. Car Simulator 2 Apk ile araba sürmenin tadını çıkaracaksınız.

Car simulator 2 indir

Görevleri tamamlamak için arabanızı garajdan çıkarın. Ancak, aracınızla tüm şehirde gezinmek için, her otomobilin nasıl sürüleceğini öğrenmelisiniz. Neyse ki, Car Simulator 2 basit kontrollere sahiptir. Hareket etmek için oklara dokunmanız yeterlidir; hızlandırmak için gaz kelebeği düğmesine basın; ve yavaşlamak için fren düğmesine basın.

Car simulator 2 hile

Car simulator 2 apk araba hilesi

Car simulator 2 Apk araba hilesinin bir diğer harika yönü, her zaman bir işi yerine getirmeniz gerektiğidir. Ekranın sol üst kısmında konumunuzu gösteren bir harita ve sağ tarafta bu hedefleri tamamlamanıza yardımcı olmak için hızınızı gösteren bir hız göstergesi vardır. Amacınız mümkün olduğunca çok puan almak için mümkün olduğunca çabuk zorlukları bitirmektir.

Car simulator 2 hile apk

Car simulator 2 hile

Car simulator 2 hile ile, şehrin herhangi bir caddesinde en yüksek hızlarda sürüş heyecanını yaşayabilirsiniz. Dikkat çekici bir oyun olmasa da, oynamak çok eğlenceli. Car simulator 2 hile indirmek için linkte belirtilen mod apk son sürüm hileli yazısına tıklayınız.

Car simulator 2 apk

Yenilikler

New 5 cars.
New autosaler.
New garage.
Offroad location.
New races.
Online off-road Races.
Game optimization.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir