Car Real Simulator Mod Apk Son Sürüm

1.2.28

Car Real Simulator Mod Apk İndir ile her pistte bir gezinme oku göreceksiniz ve oyunun düzenlemelerine uymalısınız. Hız limiti olan yollarda seyahat ederken, rota boyunca puan düşülmemesi için uymanız gerekir. Bu arada diğer otomobiller size acele etmek istiyor gibi görünüyor
APK indir
4.5/5 Oylar: 20,339
Geliştirici
Cerebellium Apps
Sürüm
1.2.28
Güncellendi
Dec 8, 2022
Gereksinimler
6.0
Boyut
207 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Car Real Simulator Mod Apk

Car Real Simulator Mod Apk, hız ve araba toplamayı sevenler için en popüler seçimdir. Oyuncular tarihin en büyük yarış ekranlarında yarışacak ve büyük yarışmalarda yarışacaklar. Bu heyecan verici Car Real Simulator Mod Apk yarış oyunu yüksek talep görüyor ve sonuç olarak yeni maceralar ekleniyor.

En önemli yarış araçlarının yanı sıra geniş uzmanlığa sahip ünlü bir yarışçı olarak yarışacaksınız. Büyük ödülü kazanalım ve sezonun şampiyonu olalım.

Bu oyunda oyuncular, oyunun geniş araç filosundan kendi seçtikleri bir aracı seçebilecekler. Otomobillerin kendine özgü bir görünümü olacak ve bu da herkesin dikkatini çekecek. Oyuncular, her yarışın hedefine uyacak şekilde seçim yapabilecek ve geliştirebilecekler. Her yarışın, herhangi bir karar vermeden önce kavramanız gereken bir dizi hedefi ve gereksinimi olacaktır.

Car real simulator hile

Bu arabayı seçerek, büyük etkinliklerde yarışabilecek gerçek bir yarışçı olacaksınız. Tüm yeteneklerinizi sergileyebildiğiniz için büyük yarışlar genellikle oyuncular üzerinde kalıcı bir etki bırakır. Binlerce aday turlardan geçecek ve oyunda yarışmak için en iyi sürücüler seçilecek. Bu tarihi Car real simulator hile yarışın tohumlarından biri olmalısın.

Yarışın tüm yönlerini bitirdikten sonra savaşmaya başlarsınız. Yanınızda yarışanlar güçlü rakiplerdir ve aynı zamanda dünyanın en ünlü yarışçıları arasındadır. Bu nedenle, transfer boyunca sorun yaşamamanız için her yarışta ustaca idare etmeye çalışmanız faydalı olacaktır. Özellikle araç kontrolünü kullanmalısınız.

Car Real Simulator Mod Apk İndir

Car Real Simulator Mod Apk İndir ile her pistte bir gezinme oku göreceksiniz ve oyunun düzenlemelerine uymalısınız. Hız limiti olan yollarda seyahat ederken, rota boyunca puan düşülmemesi için uymanız gerekir. Bu arada diğer otomobiller size acele etmek istiyor gibi görünüyor. Yaralanmayı önlemek için dikkatli olun. Ve odaklanmanız gereken en önemli şey, muazzam engellerin üstesinden gelmek için birkaç ıssız alanda hızlanmak.

Yarışları kazandıktan sonra kendi araçlarınızı değiştirmeniz gerekecek. Hayranlar, oyuncuların en sıra dışı otomobil renklerini kullanabilecekleri gerçeğine çekiliyor. İlgi çekici yönü, Yarış Otomobil Simülatörünün arabanın, motorun ve hatta önemli unsurların rengini değiştirmenize izin vermesidir. Oyuncular ayrıca otomobilin olağanüstü güçlerini artırabilir ve üzerine istedikleri her şeyi koyabilirler.

Yenilikler

Car Real Simulator Mod Apk, hız ve araba toplamayı sevenler için en popüler seçimdir. Oyuncular tarihin en büyük yarış ekranlarında yarışacak ve büyük yarışmalarda yarışacaklar. Bu heyecan verici Car Real Simulator Mod Apk yarış oyunu yüksek talep görüyor ve sonuç olarak yeni maceralar ekleniyor.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir