Car Driving School Simulator Apk İndir 2022

3.11.2

Yenilenen yüzüyle Car Driving School Simulator Apk, hem araba sürmeyi eğlenceli hale getiriyor hem de trafik kurallarını öğretiyor. Bir çok araba içinden istediğini seçebilirsin.
Sürüm
3.11.2
Güncellendi
19 Ağu 2022
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Car Driving School Simulator Apk İndir

Yenilenen yüzüyle Car Driving School Simulator Apk, hem araba sürmeyi eğlenceli hale getiriyor hem de trafik kurallarını öğretiyor. Bir çok araba içinden istediğini seçebilirsin. Car Driving School, canlı grafik tasarımlarıyla oldukça ilgi görmektedir.

car driving simulator

Gitmek istediğin yerler için haritayı kullanabilirsin. Üstelik Car Driving School Simulator yüksek hızlarda gitme imkanı tanıyor. Tüm şehri gece gündüz demeden car driving ile gezebilirsin.

Hava şartları veya trafiğin durumunu seçmek çok kolay. Her bir bölümde yeni yollar ve şehirlerin haritalarının kilidi açılacak. 26 tane birbirinden farklı özelliklere sahip araçlar olacak. Trafik derslerindeki tüm bilgileri, oyun oynayarak ve zevkli bir şekilde öğrenmiş olacaksın.

Trafiğin sıkışık olması ve car driving school sürerken uyman gereken kurallar oyuna ayrı bir heyecan katmaktadır. Car driving apk tek olarak da oynanabildiği gibi çok oyunculu olarak da oynanabilmektedir. Bunun için internet bağlantısı gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir