Car Crash Compilation Game Mod Apk – Apkgemisi

1.19

3D yarış oyunu Car Stunt Challenge'da oyuncular çeşitli otomobiller arasından seçim yapabilir. "Car Crash Simulator 3D" nin açılış ve sonuç bölümleri muhteşem bir stadyumda gerçekleşiyor. Pistlerin tehlikeli durumu nedeniyle dublör mücadelesi başladığına göre sürücüler hızlı şerit değişikliklerinden kaçınmalıdır.
APK indir
2.8/5 Oylar: 13,835
Geliştirici
Zego Studio
Sürüm
1.19
Güncellendi
Dec 10, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
134 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Car Crash Compilation Game Mod Apk

Car Crash Compilation Game Mod Apk, çevrimdışı araba kazası oyunları kategorisine en son giriştir. Şaşırtıcı derecede gerçekçi araba çarpışma testi kullanılarak Automobile Crash Simulator 3D adlı bir yarış oyunu üretildi.

Bu Car Crash Compilation Game Mod Apk oyununda, yarışları kazanmak için birçok cesur hamle deneyebilirsiniz. 3D sürüşün adrenalini hissedin ve bir araç yarışı simülasyon oyununda nefes kesici başarılar elde edin.

Car Crash Compilation Game Mod Apk
Car Crash Compilation Game Mod Apk

3D yarış oyunu Car Stunt Challenge’da oyuncular çeşitli otomobiller arasından seçim yapabilir. “Car Crash Simulator 3D” nin açılış ve sonuç bölümleri muhteşem bir stadyumda gerçekleşiyor. Pistlerin tehlikeli durumu nedeniyle dublör mücadelesi başladığına göre sürücüler hızlı şerit değişikliklerinden kaçınmalıdır.

Car Crash Compilation Game Apk
Car Crash Compilation Game Apk

Car Crash Apk indir

Car Crash apk indiri geliştirmek istiyorsanız, diğer çarpışma oyunlarını oynamayı bırakın ve araba kazası simülatörü 3d’de yarışmaya başlayın. Bu riskli sürüş oyunu, hain parkurlar, 3d parkurlar ve çarpışan karwala oyun rakipleri arasında hızla atlayarak oyunun sürekliliğinin bozulmasına neden olur.

Car Crash Apk indir
Car Crash Apk indir

Yani, daha yavaş tempolu pistlerde yarışın. Car Crash Compilation Game Mod Apk’nın erişilebilir para birimi paketleri ve güçlendiricileri, oyuncuların oyunun birçok arabasını ve dublörünü denemelerine olanak tanır. Bugüne kadar bir video oyunu otomobilinde en gerçekçi fiziği deneyimlemek için araç stunts mücadelesini üstlenin.

Yenilikler

Car Crash Compilation Game Mod Apk, çevrimdışı araba kazası oyunları kategorisine en son giriştir. Şaşırtıcı derecede gerçekçi araba çarpışma testi kullanılarak Automobile Crash Simulator 3D adlı bir yarış oyunu üretildi. Bu karwala oyununda, yarışları kazanmak için birçok cesur hamle deneyebilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir