Call of Duty Mobil Apk – Son Sürüm

1.0.34

Call of Duty Mobil Apk İndir'in iki ana oyun modu vardır: "zombiler" ve "çok oyunculu"." Her ikisi de, oyuncuların ölmeden karar vermek için birlikte çalışırken diğer çevrimiçi oyunculara karşı rekabet ettiği popüler oyun varyantlarıdır.
APK indir
4.1/5 Oylar: 15,264,425
Geliştirici
Activision Publishing Inc.
Sürüm
1.0.34
Güncellendi
Jul 28, 2022
Gereksinimler
4.3
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Call of Duty Mobile Apk

Call of Duty Mobile apk, ‘Call of Duty’ serisinin ilk taksitidir ve PC ve konsol oyun deneyimini Android cep telefonlarına getirmeye çalışır. Başka bir deyişle, Modern Warfare veya Black Ops gibi, bu oyun terimin her anlamında çok oyunculu bir fps’dir.

Call of Duty Mobile Apk

Call of Duty Mobil Apk’nın kontrolleri dokunmatik ekranlı cihazlar için çok uygundur. Karakterinizin hareketlerini sol parmağınızla kontrol edin ve doğru seçimi yapın. Ekranın sağ tarafına çift tıklayarak Aralık ayı kapsamını kullanabilirsiniz. Ve diğer birçok Android oyununda olduğu gibi, silahınız otomatik olarak çekilecek.

Call of Duty Mobil Apk İndir

Call of Duty Mobil Apk İndir’in iki ana oyun modu vardır: “zombiler” ve “çok oyunculu”.” Her ikisi de, oyuncuların ölmeden karar vermek için birlikte çalışırken diğer çevrimiçi oyunculara karşı rekabet ettiği popüler oyun varyantlarıdır. Oynayabildiğimiz en popüler haritalardan bazıları Nuketown, Hijacked ve Killhouse.

Call of Duty Mobile 8. Sezon

Call of Duty: Mobile, çok oyunculu bir FPS deneyimi sağlayan mükemmel bir Android oyunudur. Oyun aynı zamanda mükemmel estetiğe, çok sayıda alana ve silaha ve popüler Call of Duty oyununun cazibesine sahiptir.

Yenilikler

Call of Duty Mobil Apk İndir

Call of Duty Mobile apk, 'Call of Duty' serisinin ilk taksitidir ve PC ve konsol oyun deneyimini Android cep telefonlarına getirmeye çalışır.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir