Bus Simulator Pro Apk – Para Hileli

3.2.25

Bus Simulator PRO indir birçok temel fiziği dahil ederken çok hassas davrandı. Otobüsünüzü kullanmak daha kolay hale gelir. Ancak yine de gerçek dünyadaki durumlara tepki verir. Ayrıca Bus Simulator PRO indir, ayırt edici grafik stili, otomobili sürmeyi çok daha çekici hale getiriyor.
APK indir
3.6/5 Oylar: 24,722
Geliştirici
Sir Studios
Sürüm
3.2.25
Güncellendi
Nov 14, 2022
Gereksinimler
6.0
Boyut
583 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bus Simulator Pro Apk

Bus Simulator Pro Apk‘nın dünyası gerçek dünyaya kıyasla oldukça doğru. Oyuncular otobüsleriyle dünya çapında seyahat edebilirler. Kategorideki diğer oyunların aksine, Bus Simulator PRO, oyuncuların belirli bir şehirle sınırlı kalmadan dolaşmalarına izin verir. Ayrıca, sahip olduğunuz otobüs özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Aslında insanlar otobüs gibi büyük bir aracı kullanırken hem neşe hem de meydan okuma bulmak için bu oyuna geliyorlar. Temel olarak gerçek hayatta otobüs şoförü olmak zordur ve çok zaman ve iş gerektiren zor bir meslektir. Bununla birlikte, Bus Simulator PRO Apk ile, çok fazla iş yapmadan gerçek şeyi deneyimleyebilirsiniz.

Bus Simulator Pro Apk - Para Hileli
Bus Simulator Pro Apk – Para Hileli

Bus Simulator PRO indir

Ayrıca, Bus Simulator PRO indir birçok temel fiziği dahil ederken çok hassas davrandı. Otobüsünüzü kullanmak daha kolay hale gelir. Ancak yine de gerçek dünyadaki durumlara tepki verir. Ayrıca Bus Simulator PRO indir, ayırt edici grafik stili, otomobili sürmeyi çok daha çekici hale getiriyor.

Yeni grafik teknolojisi sayesinde bir otobüs şoförünün gerginliğini doğrudan telefonunuzda hissedebilirsiniz.

Bus Simulator PRO indir, oyuncunun sürüş deneyimini geliştirmek için yeni bir özellik oluşturdu. Araba kullanırken, birincil vurgunuz genellikle yolun sorunlarını ele geçirmektir.

Bus Simulator Pro Apk
Bus Simulator Pro Apk

Otobüs oyunları: sürme oyunu

Simülasyon oyunları oynarken, bu genellikle daha belirgin prosedürlerden biridir. Ancak otobüs oyunları: sürme oyunu, AIS yolcu olarak ayarlandığında, birkaç uçuştan sonra geri bildirim alacaksınız.

İyi bir yolculuğun olursa her şey yoluna girecek. Otobüsünüzdeki yolcular size 5 yıldız verecek çünkü keyifli ve güvenli bir seyahat için teşekkür etmek istiyorlar.

Bus Simulator Pro Apk
Bus Simulator Pro Apk

Öte yandan, dikkatsizce sürerseniz ve yolculara rahatsızlık yaratırsanız, itibarınız ve gelecekteki seyahatleriniz üzerinde büyük etkisi olacak şekilde taşınmak olumsuz değerlendirmeler kazanabilir.

Oyundaki otobüsler aslında her zamanki modern ulaşım tarzında yaratılmıştır. Oyuncular artık alışveriş modunda mevcut olan en çekici otobüsleri kontrol edebilecekler.

Ancak herkes kendi tasarımlarını geliştirme yeteneğine sahiptir. Zevk aldığınız sürece her şey mümkündür. Örneğin, vinil, jantlar ve kaplamalar gibi görünür parçaların tümü değiştirilebilir ve bunlar otobüsünüzün makyajının odak noktaları olacaktır.

Yenilikler

Bus Simulator Pro Apk'nın dünyası gerçek dünyaya kıyasla oldukça doğru. Oyuncular otobüsleriyle dünya çapında seyahat edebilirler. Kategorideki diğer oyunların aksine, Bus Simulator PRO, oyuncuların belirli bir şehirle sınırlı kalmadan dolaşmalarına izin verir. Ayrıca, sahip olduğunuz otobüs özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir