Brawlhalla APK Son Sürüm İndir – Brawlhalla İndir

7.00.1

Brawlhalla indir, gelişmiş avatarlar, ileri teknoloji saldırılar, özel alanlar ve geliştirilmiş oyun içi görseller gibi devrim niteliğinde özelliklere sahip animasyonlu bir dövüş oyunudur. Ayrıca, daha önce hiç karşılaşmadığınız mükemmel çok oyunculu oyun sizi şaşırtacak.
APK indir
4.0/5 Oylar: 256,232
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Sürüm
7.00.1
Güncellendi
Oct 25, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Brawlhalla Apk İndir

Brawlhalla Apk İndir, en güzel unsurlardan bazılarına sahiptir, ancak aynı zamanda birçok zorluğu da vardır. Ancak durumunuzu anlıyoruz, bu nedenle Sınırsız Para, Reklamsız uygulama kullanıcı arayüzü ve çok daha fazlası gibi mükemmel MOD komut dosyalarıyla Brawlhalla’nın özelleştirilmiş bir sürümünü sağladık. Yani, şu anda bu devrimci çimdik alın ve beklediğinizden daha fazlasını çıkarmaya çalışın.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Pixel Gun 3D APK Son Sürüm – Hile Apk

Brawlhalla indir, gelişmiş avatarlar, ileri teknoloji saldırılar, özel alanlar ve geliştirilmiş oyun içi görseller gibi devrim niteliğinde özelliklere sahip animasyonlu bir dövüş oyunudur. Ayrıca, daha önce hiç karşılaşmadığınız mükemmel çok oyunculu oyun sizi şaşırtacak.

Brawlhalla APK 2022

Son teknoloji teknik arayüzlerle en son savaş modlarını denemekten hoşlanan bir dövüş oyunu hayranı mısınız? Evet cevabını verdiyseniz, Brawlhalla APK 2022, 2D dövüş ara yüzünü % 100 ücretsiz oynanabilen bir oyun deneyimi ile birleştirdiği için sizin için mükemmel bir oyundur. Android, iOS, PC, PlayStation, XBOX ve Nintendo dahil hemen hemen tüm platformlar için erişilebilen harika bir oyundur.

Nisan 2014’te oluşturuldu ve şimdi Brawlhalla oyun topluluğunda milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Dünyanın her yerinden milyonlarca gerçek oyuncuya karşı yarışabilirsiniz. Bu nedenle, esasen, en zor aşamaların tümünü kazanmak için en gelişmiş oynanışı ve stratejik oyunu göstermenin zamanı geldi. Aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak oyunu hemen indirin.

Brawlhalla indir APK

PUDGE Mobile, CODE Mobile, Free Fire ve Mini Militia gibi başka çok oyunculu oyunlar oynadıysanız, muhtemelen Battle Pass sistemine aşinasınızdır. Brawlhalla indir APK oyununu oynadıktan sonra çok mutlu olacaksınız çünkü her sezon yenilenen ve tüm ayırt edici oyun içi görünümleri ve malzemeleri sunan Battle-Pass yazılımını da içeriyor.

En son sezonda Brawlhalla Synthskin, Defansif, Boomie, Crockie, Planet Micro ve daha birçok öne çıkan öğeyi içeren Synthwave Battle Pass’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kusursuz sezon sona ermeden hemen alın ve destansı avantajlardan yararlanın..

Yenilikler

Son teknoloji teknik arayüzlerle en son savaş modlarını denemekten hoşlanan bir dövüş oyunu hayranı mısınız? Evet cevabını verdiyseniz, Brawlhalla APK 2022, 2D dövüş ara yüzünü % 100 ücretsiz oynanabilen bir oyun deneyimi ile birleştirdiği için sizin için mükemmel bir oyundur.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir