Boxing Star Hile Apk – Son Sürüm Apkgemisi

4.4.1

Boxing Star Hile Apk, hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilen, oynaması ücretsiz bir Akıllı telefon oyunudur! Bu oyunda, çeşitli Boks yeteneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir sonraki Boks Yıldızı olmak ya da karakterinizin en iyi Boks becerileriyle seviye atlamasına yardımcı olmak sizin görevinizdir.
APK indir
4.7/5 Oylar: 814,214
Geliştirici
FourThirtyThree Inc.
Sürüm
4.4.1
Güncellendi
Feb 6, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
96 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Boxing Star Hile Apk, hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilen, oynaması ücretsiz bir Akıllı telefon oyunudur! Bu oyunda, çeşitli Boks yeteneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir sonraki Boks Yıldızı olmak ya da karakterinizin en iyi Boks becerileriyle seviye atlamasına yardımcı olmak sizin görevinizdir.

Boxing Star Hile Apk’nın dünyanın en iyi boksörlerini yıkman gerekiyor. Oyun ile eğlenin. Boks Yıldızının kusurlarından bahsetmeyi başaramadım. Karakterler, yükseltme puanları, yetenekler ve boksla ilgili çok sayıda öğe gibi yüzlerce uygulama içi satın alma işlemiyle gerçekten tam teşekküllü bir Android oyunudur. Bu durumda Boxing Star MOD APK olarak bilinen modifikasyonumuz size yardımcı olabilir.

Boxing Star Hile Apk
Boxing Star Hile Apk

Boxing Star Hile Apk

Boxing Star Hile Apk’nın çok yönlü oyun modları, hiç bitmeyen bir oyun arayüzü içeren tekliflerinin sadece başlangıcı! Boks Yıldızı esasen beş farklı oyun türünün yanı sıra bir Hikaye modu sağlar. Hikaye Modu, yüzlerce zor görevi olan moddur. Bu görevler sizi asla yormayacak muhteşem bir deneyime kaptırır.

Hikaye moduna ek olarak, oyun Lig Modu, Savunma Maçı, nakavt Modu, FC Savaş Modu ve Grup Modunu içerir. Bu nedenle, tek bir görevden sıkıldığınızda, farklı bir moda geçin ve tüm olağanüstü yeteneklerine hayran kalın! İyi eğlenceler.

Boxing Star Hile Apk İndir

Oyun modları en temel oynanabilir modlardır, ancak Boxing Star size bu sınıflar içinde güncel çevrimiçi etkinlikler de sunar. Bunlar, başarılı olabileceğiniz ve oyun parası kazanabileceğiniz haftalık oyun etkinlikleridir. Bu etkinlikler arasında yeteneklerinizi geliştirmenize, can sıkıntısından kurtulmanıza ve para kazanmanıza yardımcı olacak ligler, turnuvalar veya 1’e 1 çevrimiçi maçlar yer alır. Bundan sonra, bu parayı karakterinizi yükseltmek ve yeni yetenekler satın almak için kullanabilirsiniz.

Boxing Star’ın fütüristik versiyonu Boxing Star MOD APK artık yayında! Bu sürüm, tüm çalışkan geliştiricilerimiz tarafından yüzlerce kullanışlı oyun senaryosu tarafından oluşturuldu. Bu oyunu geliştirmenin en büyük motivasyonu, istediğiniz tüm oyun özelliklerini ve büyülü modları ücretsiz olarak sağlamaktı.

Boxing Star Apk İndir
Boxing Star Apk İndir

Boxing Star Apk İndir

Ayrıca, geliştirilmiş sürüm, hile önleme algılama seçeneği zaten etkin olan mükemmel bir oyun arayüzüne sahip kusursuz bir oyun arayüzüdür. Başka bir deyişle, bu sürümü kullanırken oyun hesabınızdan men edilmeyeceksiniz. Yani, daha fazla uzatmadan Boxing Star MOD APK’yı indirin ve en tuhaf özelliklerin tadını çıkarın.

Saldırı gücü, herhangi bir Android dövüş, boks veya güreş oyununun en önemli özelliğidir. Benzer şekilde, resmi Boxing Star sürümü, karakterinizin yeteneklerini ve saldırı hasarını geliştirmenize yardımcı olacak en zor hedefleri ve sofistike oyun seviyelerini içerir! Bu kavgaya kilitlenmenize gerek yok. Başka bir yerde Boxing Star MOD APK edinebilirsiniz! Değiştirilen sürüm, savaşırken saldırı gücünüzü 1000 kata kadar yükseltmenize ve tüm rakiplerinizi yalnızca birkaç vuruşta yıkmanıza olanak tanıyan bir MOD komut dosyası içerir.

Boxing Star MOD APK

Yukarıda belirtilen MOD komut dosyası ile oyunun tamamını kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Oyunu aşağıdaki url’den indirebilirsiniz ve değiştirilmiş sürümle resmi Boxing Star hesabınızı kullanma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Esasen, Boxing Star MOD APK, Boxing Star sunucuları tarafından algılanmadan tüm benzersiz MOD ayarlamalarını kullanmanıza olanak tanıyan hile önleme algılama işlevi içerir. Şimdi yapmanız gereken tek şey oyununuza konsantre olmak ve tüm oyun seviyelerini tamamlamak! Zorluğu önlemek için Boxing Star MOD APK’yı indirin.

Yenilikler

Esasen, Boxing Star MOD APK, Boxing Star sunucuları tarafından algılanmadan tüm benzersiz MOD ayarlamalarını kullanmanıza olanak tanıyan hile önleme algılama işlevi içerir. Şimdi yapmanız gereken tek şey oyununuza konsantre olmak ve tüm oyun seviyelerini tamamlamak! Zorluğu önlemek için Boxing Star MOD APK'yı indirin.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir