Boom Beach Apk İndir

44.243

Boom Beach oyunu bilgisayar için düzenlenmiş olup çok eski bir oyundur. Mobil versiyonunun çıkması oyunun sağlam olan temmelleriyle Boom Beach olarak daha da kaliteli olmuştur.
Sürüm
44.243
Güncellendi
9 Eylül 2022
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
128 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Boom Beach Apk

Boom Beach Apk severek oynaycağınız bir strateji oyunudur. Hem güçlü bir ordu hem de iyi bir plan ile düşmanlarınızı yenmeye çalışıyorsunuz. Savunma olduğu kadar taarruz da içeren Boom Beach Apk indir ile bitmek bilmeyen bir serüven sizi bekliyor.

Boom Beach Apk İndir

Boom Beach oyunu bilgisayar için düzenlenmiş olup çok eski bir oyundur. Mobil versiyonunun çıkması oyunun sağlam olan temmelleriyle Boom Beach olarak daha da kaliteli olmuştur. Oyun sahilde, tropik iklime sahip bir adada geçmektedir. Oyuncu kendisine verilen orduyu güçlendirip, adada esir olan insanları kurtmarmak görevindedir.

Boom Beach Apk

Boom Beach Apk Son Sürüm

Boom Beach Apk popüler ve kullanıcısı çok olan bir oyundur. 25-35 yaş arası oyun sevenlerinin daha çok olduğu görülmüştür. Bu oyunda bilginizi konuşturmak, strateji geliştirmek savaşı kazanmayı kolaylaştırır. Sitemizden indireceğiniz oyun 2022 yılı son sürüm oyundur. Güncelliğini korumaktadır.

Boom Beach Mod Apk

Boom Beach Apk bir savaş oyununun yanı sıra macera da içeren bölümlere sahiptir. Torpik adalarda size güç verecek değerli madenleri arayabilirsiniz. Düşman saldırılarından korunmak için kazanç sağlayıcı görevlerinizi tamamlayın. Çevirim içi oynanan Boom Beach apk oyunuyla arkadaşlıklar kurup, düşmanı yenmek için küçük ordular da kuarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir