Blower Apk İndir Son Sürüm

1.6

Aslında Blower, fna üretimi yapan bir şirket. Telefonunuzda ısınma durumlarına karşı kendini soğutmak için bu fanı kullanıyor. Blower apk ise bu fanı sizin kontrolnüzde kullanmasınız sağlıyor.
Sürüm
1.6
Güncellendi
9 Eylül 2022
Boyut
86 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Blower Apk

Günümüz teknolojisinin bilinmeyen yönlenerinden farklı bir versiyonunu üfleyici olarak, yani Blower apk ile yapacaksınız. Telefonunuzda gizli kalmış her bir özelliği ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Buna da gerek var mıydı diyenleri duyar gibiyim. Ancak insandaki merak duygusu acaba telefonun da üflemesi olur muymuş ya da ilerde işime yarar mı demekten de geri kalmıyor.

İşte Blower Apk indir ile telefonunuzun içindeki fan, sizin yönlendirmenizle küçük bir mumu esintisiyle hareket ettirecek. Kamp yaparken ateş yakmak için faydası olur mu bilmiyorum ama kullanıcılardan gelen yorumlar oldukça eğlenceli olduğu yönünde.

blower apk indir

Blower Apk Nedir?

Aslında Blower, fna üretimi yapan bir şirket. Telefonunuzda ısınma durumlarına karşı kendini soğutmak için bu fanı kullanıyor. Blower apk ise bu fanı sizin kontrolnüzde kullanmasınız sağlıyor. Telefon veya tabletinize Blower apk yüklediğiniğizde, hoparlör bölümünden hava akımı sağlıyor. Telefonunuz fazla hava akımından yanmaz. Blower apk bunu kontrol edecektir.

blower apk üfleyici

Blower Apk nın az yer yapklayan eski sürümü ve 86 Mb olan son versiyonunu sitemizden indirmeniz mümkündür. İsterseniz uygulamayı Google Play üzerinden de indirebilirsiniz.

İyi eğlenceler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir