Blockman Go Apk Son Sürüm

2.25.4

Welcome to Blockman GO ! Blockman GO is a free app including minigames, chatting and making friends. You can play various block style minigames here.. Blockman Go Apk İndir, battle royale'ın yönlerini Minecraft tarzı görsellerle harmanlayan bir oyundur. Bu oyun aynı zamanda her turda farklı deneyimler deneyebileceğiniz çeşitli yerel ayarlara ve mini oyunlara sahiptir.
APK indir
4.2/5 Oylar: 2,532,896
Geliştirici
Blockman GO studio
Sürüm
2.25.4
Güncellendi
Sep 29, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Blockman Go Apk İndir

Blockman Go Apk İndir, battle royale’ın yönlerini Minecraft tarzı görsellerle harmanlayan bir oyundur. Bu oyun aynı zamanda her turda farklı deneyimler deneyebileceğiniz çeşitli yerel ayarlara ve mini oyunlara sahiptir.

Blockman go apk hile son sürüm

Mini oyunlardan birine girdiğinizde, karakterinizi genellikle D-pad’i kullanarak hareket ettirmeniz gerekir. Kendinizi diğer oyunculara karşı korumak ve onlarla etkileşimde bulunmak için araçları ve silahları da hızlı bir şekilde bulmalısınız.

Blockman go apk hile son sürüm

blockman go apk hile son sürüm, turunuzdaki diğer oyuncularla etkileşime geçmenizi sağlayan bir sohbet özelliğine sahiptir. Ve aşamalar seçtiğiniz mini oyun tarzında dekore edilmiştir. Oyunun hile sürümü mod olarak belirtilmiştir.

Blockman go apk indir

Blok manGO apk hile indir, uygulamanın birçok mini oyunundan birinde heyecan verici savaşlara katılabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Her evreni ziyaret edin ve son kurtulan olmak için yarışın.

Yenilikler

Blockman Go Apk İndir, battle royale'ın yönlerini Minecraft tarzı görsellerle harmanlayan bir oyundur. Bu oyun aynı zamanda her turda farklı deneyimler deneyebileceğiniz çeşitli yerel ayarlara ve mini oyunlara sahiptir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir