Battle of Warships Apk

1.72.12

Battle of Warships is one of the legendary battle app, ship simulator mobile game about battle 1942 and naval warfare, sea battles online and offline. Navigate your unique ships that used in the WW1 and WW2. Improve on your own ship, increase health points, engine speed and turns. Customize navy army with the flag of your country. Get daily rewards, level up your skills and ship's characteristics. Become the God of War and war thunder with warship craft, battle with enemy for war and order. Try to blitz with artillery enemy’s airplane and jet wings.
APK indir
4.4/5 Oylar: 566,630
Geliştirici
MobileGDC
Sürüm
1.72.12
Güncellendi
Mar 15, 2020
Gereksinimler
4.1
Boyut
125,8 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Battle of warship apk indir

Battle of warship apk savaşı, savaş 1942 ve deniz savaşı, çevrimiçi ve çevrimdışı deniz çatışmaları hakkında ünlü bir savaş yazılımı, gemi simülatörü mobil oyunudur. 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı’ndan kalma eşsiz gemilerinizde gezinin. Geminizin sağlık noktalarını, motor devrini ve dönüşlerini artırın. Ülkenizin bayrağını kullanarak donanma ordunuzu özelleştirin. Sitemizden Battle of warship apk ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Battle of Warships Apk

Battle of warships naval blitz apk

Günlük ödüller kazanın, yeteneklerinizi yükseltin ve uzay aracınızın niteliklerini geliştirin. Savaş gemisi geminizle Savaş Tanrısı ve Savaş Gök Gürültüsü olun ve savaş ve düzen için düşmanlarınızla savaşın. Düşmanın uçaklarını ve jet kanatlarını topçularla patlatın.

Battle of warship apk son sürüm

Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı’nın en ünlü savaş gemileri de dahil olmak üzere 20’den fazla farklı savaş gemisi. YAMATO, MO, Bismarck, SD ve hatta bir uçak gemisi (uçaklar ve jetler dahil)! Kaderini seç! Gemi oyunlarımızda hepsinin sorumluluğunu alabilirsin!

Battle of Warships Apk indir

Gemilerinizin her biri için ayrı bir güncelleme sistemi vardır. Savaş gemileriniz için torpidolar, önleyiciler, füzeler vb. Gibi çok çeşitli modern teknolojik silahlar.

En iyi mobil oyun özelliklerinin tümü ile ilişkili en yeni 3D görseller mevcuttur. Birinci Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı oyunları için süper gerçekçi savaş görselleri, titizlikle en ufak ayrıntılara dikkat edilerek yapılmıştır.

 

Yenilikler

-HMS Hood
-HMS Majestic
-3 new maps
-Better Matchmaking
-Players avatars
-Ship scar
-Kill Assist
-Collision warning
-Set on Fire & Flooding notification
-Dramatic die FX
-Ultra premium
-Hindi & Indonesian languages
-HiExplosive ignition probability increased
-Quest rewards increased
-Deal damage quest
-Level End Rewards increase for ads
-Melvin main guns power increased
-Yukikaze torpedoes power incresead
-Sangamon aicrafts power improved
-London port lighting changed
-UI improvements

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir