Banana Kong Apk Hile Son Sürüm

1.9.9.06

Oyuncular arkadaşlarından Banana Kong apk indir'deki herkese katılmalarını veya bir meydan okuma göndermelerini isteyebilir. Yeteneklerini hiçbir şeye harcama. Becerilerinizi arkadaşlarınızla zorlu savaşlara entegre edin. Yarışın sonunda, oyun herkesin sonuçlarını açıkça gösterecektir. Yahut sizin koşma mesafeniz ve herkes haberdar olacaktır.
APK indir
4.6/5 Oylar: 4,890,715
Geliştirici
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Sürüm
1.9.9.06
Güncellendi
Oct 5, 2022
Gereksinimler
8.0
Boyut
94 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Maceranızın sonu olmadığında ve Banana Kong’daki dinamik maymunun kontrolünde olduğunuzda heyecan verici. Seviye atlamak için yeterli muz toplayarak maymunla birlikte çeşitli ortamlarda seyahat edin. Ayrıca, Banana Kong Apk Hile ile herhangi bir hayvanla tanışın ve onu çeşitli arazilerde bir ulaşım aracı olarak kullanın. Yolunuzdaki tüm engelleri aşmak için maymunun sınırsız gücünü kullanın. Çeşitli ek oyun özelliklerinin kilidini açmak için yeterli anahtarı toplamayı unutmayın.

Banana Kong Apk Hile Son Sürüm
Banana Kong Apk Hile Son Sürüm

Maymununuzun kontrolünü elinize alın ve Banana Kong’daki tehlikeli kancalara çarpmamaya veya tehlikeli muz kaymasına neden olmamaya çalışın. Dinamik maymunu çeşitli görevleri tamamlaması için yönlendirmeniz gerektiğinde, bu sizin için uzun bir yolculuk olacak. Felaket muz heyelanlarından kaçınmak çok önemli ve risklidir. Tehlikeyle karşılaşılırsa, oyuncu ilk kancaya geri dönmelidir. Çeşitli arazilerde koşmak, zıplamak veya uçmak gibi bir dizi fantastik eylemi gerçekleştirmek için hareketlerinizi kullanın.

Banana Kong apk

Maymununuz Banana Kong Apk’nın en zeki hayvanı olacak ve ona çok sayıda ilginç ortamda eşlik edecek. Engeller gibi zorluklar olduğunda yolculuğunuz daha eğlenceli olacak ve herkes daha heyecanlı olacak. Yol boyunca çeşitli yaratıklarla karşılaşabilir, onları yakalayabilir ve onları bir ulaşım şekli olarak kullanabilirsiniz. Özellikle gücünüzü geliştirir ve yolunuzdaki engelleri yıkarlar.

Banana Kong apk
Banana Kong apk

Karmaşık matematiksel taktiklerinizle her şeyin üstesinden büyük bir güçle gelebilirsiniz. Seyahat hızı, araziye göre bir ulaşım şekli olarak hayvan seçiminden de etkilenir. Ayrıca, ilerlemenizi engelleyen tüm engelleri yıkmak için gücünüzü doğru zamanda kullanmalısınız. Bunlar aynı zamanda yok olduğunuz ve yeniden başlamanız gereken ölümcül bölgeler olabilir. Devasa bir kayayı veya timsahlarla dolu bir gölü geçmek zordur ve doğal bir felaketle başa çıkmak çok daha zordur.

Banana Kong apk indir
Banana Kong apk indir

Banana Kong apk indir

Oyuncular arkadaşlarından Banana Kong apk indir’deki herkese katılmalarını veya bir meydan okuma göndermelerini isteyebilir. Yeteneklerini hiçbir şeye harcama. Becerilerinizi arkadaşlarınızla zorlu savaşlara entegre edin. Yarışın sonunda, oyun herkesin sonuçlarını açıkça gösterecektir. Yahut sizin koşma mesafeniz ve herkes haberdar olacaktır. Sonuç olarak, oyuncular sonuçlarını diğerlerininkilerle karşılaştırabilir veya daha fazla pratik yapmak için teşvik olarak kullanabilirler.

Banana Kong Apkgemisi
Banana Kong Apkgemisi

Denemek için çok çeşitli ve büyüleyici yarışlar olduğu için bu oyunun yarışları sizi asla yormayacak. Tamamlanan her görev için çeşitli zorluklarla sizin için yeni bir oyun yeri inşa edeceğiz. Çok sayıda risk bölgesi ile hızlı antrenman sırasında yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Herhangi bir zorlukla karşılaşmadan çeşitli yerlerden geçmek, daha yüksek bir skor elde etmenize yardımcı olacaktır. Banana Kong, oyuncuyu bol miktarda göz kamaştırıcı sarı muzla ödüllendirir. Görevden almayın, ancak gücünüzü artırmak için ihtiyacınız olduğu kadar çok muz toplayın. Size yardım edecek kimse olmadan tehlikeli yerlerde yarışırken gelişmiş güçlendirmeleri kullanabilirsiniz.

Yenilikler

Maymununuz Banana Kong Apk'nın en zeki hayvanı olacak ve ona çok sayıda ilginç ortamda eşlik edecek. Engeller gibi zorluklar olduğunda yolculuğunuz daha eğlenceli olacak ve herkes daha heyecanlı olacak. Yol boyunca çeşitli yaratıklarla karşılaşabilir, onları yakalayabilir ve onları bir ulaşım şekli olarak kullanabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir