Avakin Life Apk Son Sürüm

1.069.00

Start a life without limits in Avakin Life now!
APK indir
4.0/5 Oylar: 3,338,944
Geliştirici
Lockwood Publishing Ltd
Sürüm
1.069.00
Güncellendi
Sep 7, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
100 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Avakin Life Yükle

Avakin Life ile üç boyutlu tasarım yapma dünyasına hoşgeldiniz. Peki Avakin Life yüklediğinizde neler yapacaksınız şimdi bir kaç örnek verelim: Eski tanıdıklarınızla güzel tasarlanmış üç boyutlu çevrelerde dolaşırken yenilerini alın.

Avakin Life son Sürüm APK

Sürekli güncellenen ve gördüğünüz her alanı ziyaret etmenizi sağlayan bir evreni keşfedin. Kişiliğinizi temsil edecek şekilde yaşam alanınızı kişiselleştirin ve tasarlayın. Sitemizde Avakin Life uygulamasının 2022 yılı son sürümü vardır.

Avakin Life Apk

Dairenizi özel bir buluşma noktası haline getirin veya tüm dünyayı dairenizdeki bir partiye davet edin. Kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız, çok çaba sarf etmeniz gerekir. Sadece en güzel daireler en üstte listelenmiştir. Sitemizde Avakin Life uygulamasının mod yani hile sürümü de bulunmaktadır.

Sınırsız özelliklerin açık olduğu bu uygulama ile istediğiniz düzeni oluşturmak artık çok kolay olacaktır. Sık güncellenen mobilyalar, daireler ve avatar animasyonlarıyla Avakin’inizi hayata geçirin…

Yenilikler

• The 'Profile' button has moved! Tap your username or profile picture in the top left corner of the screen to view your profile.
• Bugs that were causing issues for some players have been fixed.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir