Audible Mod Apk İndir – En Son Sürüm Apkgemisi

3.35.0

HAYATINIZA DAHA FAZLA KİTAP SIĞDIRIN
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,392,309
Geliştirici
Audible Inc
Sürüm
3.35.0
Güncellendi
9 Eyl 2022
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Audible Apk İndir

İstediğiniz zaman okuyabileceğiniz milyonlarca kitap içeren bir çevrimiçi kütüphane mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Audible Apk, kitap meraklıları için çok yerinde bir uygulamadır. Audible Apk, sadece kitap okumanıza ve dinlemenize izin verir, ancak çok daha fazla işlevselliğe sahiptir ve podcast’leri de kullanmanıza izin verir.

Audible Apk

Amazon firması audible uygulamasını yarattı. Herkes, audible adlı bir değiştirme uygulamasıyla kitap okumak ve dinlemek gibi birçok harika görevi yerine getirebileceksiniz. Audible, dünya çapında yüz milyonlarca kullanıcısı olan ve en az 4+ yıldız derecelendirmesi olan harika bir uygulamadır

Audible Apk Türkçe Hile

Audible Mod Apk tarafından sunulan şaşırtıcı özellikler, anlatımınızın temposunu değiştirme, notlar oluşturma, favori pasajlarınızı işaretleme ve daha fazlasını içerir.

Audible Apk Türkçe ile her yönden keyifli bulacaksınız. Hem eğlenmek hem de yeni bir şeyler öğrenmek için harika bir fırsatınız olacak.

Audible Apk indir

Bununla birlikte, orijinal Audible uygulamasının büyük bir kusuru var ve bu onun premium hizmeti. Evet, bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, bundan sonra ülkenizin ücretlerine uygun olarak tekrar eden üyelik masraflarını ödemeniz gerekir. Örneğin, Hindistan’daki aylık abonelik, tüm premium özelliklere erişmek için 199 rupi tutarındadır. Bu durum ülkeden ülkeye kendi para birimiyle değişiklik göstermektedir.

Yenilikler

What's New:
• Bug fixes and improvements

If you’re experiencing issues, please reach out to customer service. For feedback or suggestions, contact us at audible.com/help or on Twitter @audible_com

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir