Assoluto Racing Apk 2.11 Hile Apk

2.11.1

Assoluto Racing MOD APK, yarış yeteneklerinizi ve potansiyelinizi göstermenize olanak tanıyan en iyi yarış arabası modellerine erişmenizi sağlar. Assoluto Racing Apk 2.11, göreceli fiziği kullanarak yarış deneyimini mümkün olduğunca gerçekçi tutmayı amaçlıyor.
APK indir
4.1/5 Oylar: 167,692
Geliştirici
Infinity Vector Ltd
Sürüm
2.11.1
Güncellendi
Apr 10, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Assoluto Racing Apk

Assoluto Racing MOD APK, yarış yeteneklerinizi ve potansiyelinizi göstermenize olanak tanıyan en iyi yarış arabası modellerine erişmenizi sağlar. Assoluto Racing Apk 2.11, göreceli fiziği kullanarak yarış deneyimini mümkün olduğunca gerçekçi tutmayı amaçlıyor.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Asphalt 9 Apk İndir

Assoluto Racing Mod Apk

Tüm engellerle doluyken çevreniz ve koşullarınız hakkında zihninizi korurken yarışta baskın tavrınızı koruyun. Değişiklik ile devam etmekte ve masayı beğeninize göre yeniden şekillendirmek için ekstra bileşenler ve hatta yeni bir otomobil satın almakta özgürsünüz. Assoluto Racing MOD Apk‘mızı kullanmanın en iyi yanı, sınırsız paranız olacağı için istediğiniz zaman herhangi bir parça veya araba satın alabilmenizdir.

Sonsuz avantajlara sahip olmak, herhangi bir oyunda en çok umduğunuz şeydir. Assoluto Racing Apk 2.11 Hile tamamen ücretsiz sınırsız avantajlarınız, çeşitli koleksiyonlardan tüm verimli ve hızlı tempolu otomobillerden oluşan bir koleksiyon toplamanıza olanak tanır.

En iyi otomobilleri değerlendirdikten sonra geriye kalan tek şey, çeşitli parkurlardaki tüm engelleri bitiş çizgisine kadar tamamlamaktır.

Assoluto Racing Apk Son Sürüm İndir

Yarış oyunları söz konusu olduğunda, görsel yönü deneyim için çok hayati olduğu için görseller sorgulanır. Yine de, yarış oyunları için yüksek kaliteli görseller o kadar popüler değil çünkü odak, takipte başka bir yerde kalır. Üstelik Assoluto Racing MOD APK, olduğu gibi grafik seçenekleri açısından hayal kırıklığına uğratmıyor.

Kullanıcı arayüzü oyunun sonuna kadar keyifli olsa da Assoluto Racing MOD apk’nın kullanıcı deneyimi de keyifli. Bu bir 3D oyun değil, sağladığı simülasyon deneyimi oldukça nezih ve mutlu olması gereken çok şey var.

Yenilikler

NEW PORSCHE CARS: - 911 Turbo (930) ‘83 - Carrera GT ‘04 - 919 Hybrid ‘17 - 911 GT3 RS ‘18 IMPROVEMENTS - Added penalty to Waldrof and Arines Ring concrete to avoid track cutting. - New center of Mass Physics - Improved suspension physics NEW CAR INTERIORS: - RX-7 (FD3S) Type RS ‘99 - 911 Turbo (930) ‘83 - Carrera GT ‘04 - 919 Hybrid ‘17 - 911 GT3 RS ‘18 - Corvette Z06 ‘14 - Lancer Evo X ‘07 BUG FIXES: - Fixed NSX and AE86 sound

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir