Assassins Creed Rebellion Apk

3.4.3

Join Ezio, Aguilar, Shao Jun, and many different Assassins simultaneously for the first time ever!
APK indir
4.1/5 Oylar: 384,034
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Sürüm
3.4.3
Güncellendi
Sep 14, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

İlk defa Ezio, Aguilar, Shao Jun ve daha birçok Suikastçıyı aynı anda oynayabilirsiniz. Assassin’s Creed Rebellion, Assassin’s Creed evreninin resmi mobil Strateji RPG oyunudur. Assassins Creed Rebellion Mod Apk ile kendi savaşçını yetiştirebilirsin.

Assassins creed rebellion mod

Özellikle mobil cihazlar için oluşturulan Animus’un bu yeni sürümü, geçmişten gelen anıları deneyimlemenize ve aynı zamanda birçok suikastçıyla aynı anda oynamanıza olanak tanıyor.

Suikastçının Kült efsanelerini daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin. Hem eski Assassin’s Creed savaşçılarını hem de yepyeni İsyan kahramanlarını içeren 70’den fazla Karakterin Kardeşliğine katılın.

Assassins Creed Apk İndir

Kardeşliğinizi güçlendirin ve suikastçılarınızı en üst sıralara eğiterek ve terfi ettirerek Tapınakçıları yenin. Gücünü artırmak için kaleyi ve Suikastçının becerilerini geliştir.

Odalar oluşturun, araçlar oluşturun, kaynakları toplayın ve çözümler üretin. Yeteneklerinizi artırmak için DNA parçalarının kilidini açın. Yeni kahramanların kilidini aç ve yeteneklerini geliştir.

Assassins Apk İndir

İspanya çevresindeki gizli görevlerde suikastçılar gönderin. Uygun kahraman takımını bir araya getirerek talimatları tamamlayın. Kendi stratejinizi geliştirin, Tapnak kalelerine saldırmak ve Tapnak’ın hedeflerini bozmak için suikastçıların farklı yeteneklerini kullanın.

Yenilikler

Hello, Assassin! This update includes bug fixes to improve your Mobile Animus experience.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir