Asphalt 9 Apk İndir

3.6.3a

In Asphalt 9: Legends, take the wheel of real cars from high-end renowned legendary car manufacturers, such as Ferrari, Porsche, Lamborghini, and W Motors, among many other international brands. Drive, boost and perform stunts across dynamic real-life locations in single or multiplayer play. Racing adrenaline, brought to you by the creators of Asphalt 8: Airborne.
APK indir
4.4/5 Oylar: 2,529,098
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
3.6.3a
Güncellendi
Sep 7, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Asphalt 9 apk

Asphalt 9: Legends’da Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey tanınmış efsanevi otomobil üreticilerinin gerçek otomobillerinin direksiyonuna geçin. Tek veya çok oyunculu modda dinamik gerçek yaşam ortamlarında sürün, hızlandırın ve stunts yapın. Asphalt 8: Airborne’un yapımcıları size yarış heyecanı getiriyor.

Asphalt 9 app

Asphalt 9 hile apk

Toplanacak 150’den fazla A marka yüksek hızlı motorlu makine var. Her araç dünyaca ünlü otomotiv markaları ve üreticileri arasından seçildi ve görünüşü özelleştirilebilir. Otomobilinizi seçin, vücut boyasını, jantlarını ve tekerleklerini düzeltin veya dünyanın dört bir yanındaki diğer insanlara karşı yarışmak için farklı görünümlü vücut parçaları ekleyin.

Asphalt 9 Apk

Asphalt 9 legends apk indir

Hassas manuel kontrollerle yeteneklerinizi geliştirebilir ve bir uzman gibi sokaklarda yarışabilirsiniz. TouchDriveTM, seyir yapmayı seçerseniz karar ve zamanlamaya odaklanmanızı sağlamak için otomobil direksiyonunu basitleştiren bir sürüş kontrol teknolojisidir. Bu işlev, çevreye, film müziğine ve ses efektlerine konsantre olmanıza izin vermek için idealdir.

Asphalt 9 Apk İndir

Kariyer Modunda, 60’tan fazla mevsim ve 900 etkinlikle gerçek bir sokak yarışı kariyerine başlayabilirsiniz. Asfalt 9’da, Etkinlikler alanında yaşanacak sürekli heyecan verici yeni zorluklar var. Asfalttaki yarışçılar arasında yarışmak için sınırlı süreli etkinliklere veya hikaye odaklı durumlara katılın.

Yenilikler

Bring the Heat Update

New Location: Greenland
Drift on ice-covered roads and dodge exploding geysers!

Drive Syndicate Undercover Ops
Infiltrate the syndicate with two new security cars in a brand-new game mode.

New Cars and New Seasons
Unlock the Bugatti Centodieci and McLaren 765LT in the Bring the Heat season. Prepare for an extra mini season too!

The Future Is Our Legacy
This August, participate in the Lamborghini Countach LPI 800-4 Challenge to win official Lamborghini merch.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir