Art of War 3 Son Sürüm

1.0.112

Art of War 3 apk, kullanıcıların bir orduya komuta ettiği ve aı'ya ve dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı savaştığı gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.
APK indir
4.4/5 Oylar: 368,393
Geliştirici
Gear Games Global
Sürüm
1.0.112
Güncellendi
Sep 28, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Art of War 3 Apk

Art of War 3 apk, kullanıcıların bir orduya komuta ettiği ve aı’ya ve dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı savaştığı gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Diğer Android strateji oyunlarından farklı olarak, Art of War 3, Command and Conquer, Dune ve Total Annihilation gibi PC klasiklerinden doğrudan ilham alıyor. Güçlerinizi seçebilir ve boş zamanlarınızda haritalar üzerinde hareket ettirebilirsiniz. Askerlerin bir bölgeyi devriye gezmesini, karşıt yerlere kıskaç saldırıları başlatmasını ve çeşitli başka şeyler yapmasını sağlayabilirsiniz.

Art of War 3 Mod Apk

Oyunun özelliklerinden biri, ana dövüş boyunca ilerledikçe açılabilecek çok sayıda farklı birliktir. Oradan başlayarak, üç veya dört farklı asker toplayabilirsiniz.. Art of War 3 Apk’nın mod sürümü yani hile sürümü vardır.

Art of War 3 Apk indir
Art of War 3 Apk indir

Art of War 3 apk, çarpıcı görsellere ve çok miktarda içeriğe sahip harika bir rts’dir. Hepsinden iyisi, diğer oyuncularla yoğun beş dakikalık PvP düellolarına katılabilirsiniz.

Yenilikler

New version changes:

- New contracts added.
- Chameleon and Energy Shield in assault mode won't get close to an enemy. They're going to stop next to allied vehicles.
- A problem involving fighters ceasing to attack targets that landed on an airfield fixed.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir