Archero Apk Son Sürüm

4.3.4

Tüm düşmanlarınızın gelecekteki çatışmalardan kaçınmak için çözmeniz gereken belirli özellikleri vardır. Archero Apk Hile Son Sürümda bazıları daha hızlı saldıracak, daha fazla hasar verecek ve öldürmesi daha zor olacak.
APK indir
4.1/5 Oylar: 1,679,454
Geliştirici
Habby
Sürüm
4.3.4
Güncellendi
Oct 11, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
155 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Archero Apk Son Sürüm, sizi çeşitli savaşçıların ölümcül ordularıyla dolu adaları keşfetmesi gereken bir okçuya dönüştüren harika bir beceri tabanlı oyundur. Archero Apk, çevikliğinizi ve yönetim yeteneklerinizi test edecek aksiyon dolu bir macera istiyorsanız Archero Apk Son Sürüm indirin ve dünyanın her gizli noktasını keşfedin.

Archero apk 2022

Oyun basittir, ancak oyunun ustalaşması zordur. Karakteriniz tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için yayı kullanacaktır, bu nedenle oklarınızın hedeflerine ulaşmasını sağlamak için tam olarak konumlandırmanız gerekir.

Sınırlı sayıda yaşam noktası, paralel çekim ve özelliklerle başlayacaksınız, ancak savaş salonlarında ilerledikçe daha fazlasını elde edeceksiniz. Archero Apk Son Sürüm’ü, ister hile sürümü isterseniz hilesiz olarak indirmek mümkündür.

Archero v4.3.5 MOD APK

Her seviyede dolaşmak ve onları atmak istediğinizde okları serbest bırakmak için ekranın altındaki joystick’i kullanmanız gerekir. Bölgede hareket edebilir ve düşmanlarınızın saldırılarından kaçınabilirsiniz, ancak sizi ortadan kaldırmadan önce derin bir nefes alın ve hepsini ortadan kaldırın.

Archero Apk Hile Son Sürüm

Tüm düşmanlarınızın gelecekteki çatışmalardan kaçınmak için çözmeniz gereken belirli özellikleri vardır. Archero Apk Hile Son Sürümda bazıları daha hızlı saldıracak, daha fazla hasar verecek ve öldürmesi daha zor olacak.

Archero apk hile ve hilesiz son sürümü vardır. Son patronları yok et ve güçlenmek için seviye atla. Okumanın ve yayınlamanın tek yoldaşınız olduğu bu yolculuğun tadını çıkarın.

Yenilikler

Archero v4.3.5 MOD APK Archero Apk Son Sürüm, sizi çeşitli savaşçıların ölümcül ordularıyla dolu adaları keşfetmesi gereken bir okçuya dönüştüren harika bir beceri tabanlı oyundur. Archero Apk, çevikliğinizi ve yönetim yeteneklerinizi test edecek aksiyon dolu bir macera istiyorsanız Archero Apk Son Sürüm indirin ve dünyanın her gizli noktasını keşfedin.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir