Angry Birds Go Apk Hileli

2.9.2

Piggy Island'da yokuş aşağı yarışa hoş geldiniz! Bitişe giden heyecan verici bir yarışta en yüksek hızlarda pisti yıkarken aceleyi hissedin. angry birds go apk Tehlikeli yollara ve ilk sırayı almak için her şeyi yapacak olan yaramaz rakiplere dikkat edin.
APK indir
4.3/5 Oylar: 3,869,110
Geliştirici
Rovio Entertainment Corporation
Sürüm
2.9.2
Güncellendi
3 Ocak 2019
Gereksinimler
2.3.3 Üzeri
Boyut
275M
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Angry birds 2 Apk Hileli

Piggy Island’da yokuş aşağı yarışa hoş geldiniz! Bitişe giden heyecan verici bir yarışta en yüksek hızlarda pisti yıkarken aceleyi hissedin. angry birds go apk Tehlikeli yollara ve ilk sırayı almak için her şeyi yapacak olan yaramaz rakiplere dikkat edin. Ödüller kazanmak, kartınızı yükseltmek ve Piggy Island’ın gördüğü en iyi sürücü olmak için rekabeti geride bırakın! Hazırlanın, hazırlanın… GİT!

Angry Birds Go! oyunuyla kızgın kuşların ilk üç boyutlu yapımıyla karşı karşıyayız. Bu kez kuşları fırlatmaktansa yokuş aşağı inen araçları geriyor ve olabildiğince hızlı gönderiyoruz. Keskin virajları geçtikçe ve diğer rakiplerle yarıştıkça bitiş çizgisinin heyecanı daha da artıyor olacak.

Çok sayıda oyun modu da yine bizleri bekliyor. angry birds go apk. Oyunun para hilesini sitemizden apk ve data dosyalarıyla indirebilirsiniz. Böylece oyun içinde çok daha hızlı gelişebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar.

3D DÜNYADA KUŞLAR VEYA DOMUZLAR OLARAK YARIŞIN! En sevdiğiniz angry birds go oyna karakterleriyle (Red, Chuck, Terence, King Pig, Bıyık Pig ve daha fazlası) direksiyona geçin ve bu zengin ve renkli 3D dünyada Piggy Island’ın canlandığını görün!

HEYECAN VERİCİ KAMPANYA MODU! Süper eğlenceli ve şaşırtıcı yarışlarda yeteneklerinizi test edin ve özel ödüllerin kilidini açın!

PARÇALARDA USTALAŞIN! Çok sayıda yarış pisti, dublör yolları, hava parkurları ve arazi yarışları – her biri büyük ve beklenmedik zorluklarla karşı karşıya!

MUHTEŞEM ÖZEL GÜÇLER! Rakiplerinizi yoldan çıkarın ve her karakter için benzersiz özel güçler sayesinde kazanan pozisyonu alın!

ARACINIZI YÜKSELTİN! Adadaki en iyi yarışçı olmak için kartlarınızı toplayın ve yükseltin!

SÜRELİ TURNUVALAR! Ayna, duvardaki ayna, en hızlısı kim? Skor tablolarının zirvesine çıkın ve ödüller kazanın!

GÜNLÜK YARIŞLAR! Her gün yeni bir yarışa girin ve pistteki gizli hediye kutusunu bulun!

YEREL ÇOK OYUNCULU MOD! Gerçek zamanlı yerel çok oyunculu modda arkadaşlarınızla yarışın!

TELEPODLAR! Oynamak için çığır açan bir yol! Angry Birds Go’nuzu yerleştirerek en sevdiğiniz karakterleri yarışa ışınlayın! Cihazınızın kamerasında TELEPODS rakamları!*

GELMEK İÇİN DAHA FAZLA! Yeni yarış daha yeni başladı – 2016’da daha fazla GO geliştirmesine dikkat edin!

Angry Birds Git! şimdi bir internet bağlantısı gerektirir. İlk indirmeden sonra ek içerik indirilecek ve bu, cep telefonu servis planınıza göre daha fazla veri aktarım ücretine neden olabilir. WIFI üzerinden oynayarak veri ücretlerinden kaçınabilirsiniz.angry birds go neden kaldırıldı,

 

Yenilikler

Elmas Hilesi Aktiftir. Elmasın Sıfır Göründüğüne Bakmayın.

Video

Görüntüler

Hakkında bir yorum "Angry Birds Go Apk Hileli"

  1. apkgemi diyorki:

    Her oyun var mübarek yapıyorsunuz bu işi çok teşekkürlerr 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir