Angry Birds Friends APK Son Sürüm – Hile

11.6.0

Başlangıç olarak, Angry Birds Friends edition, 8-10 farklı sezon ve 300'den fazla zor oyun seviyesi içeren Kariyer oyunuyla sizi şaşırtıyor. Ayrıca, bu seviyeleri oynarken, daha doğru çekimler yapmak için 50'den fazla güçlü eklenti uygulayabilirsiniz.
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,225,571
Geliştirici
Rovio Entertainment Corporation
Sürüm
11.6.0
Güncellendi
Oct 6, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
95 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Angry Birds Friends APK

Angry Birds serisinin en kullanışlı versiyonunu arıyorsanız, Angry Birds Friends’i deneyin. Angry Birds Friends APK Son Sürüm yükseltilmiş bir kullanıcı arayüzü ve kapsamlı özelleştirme ile Angry Birds serisinin popüler bir versiyonudur.

Ayrıca, Angry Birds Friends arayüzünden bıkmış ve oyun içindeki premium malzemeleri ücretsiz olarak deneyimlemek isteyen tüm oyun meraklıları için bir hediyemiz var. Bu yüzden özlemlerinizi yükleyin ve sapan kullanarak yeni yerlere uçmaya hazırlanın.

Angry Birds Friends APK Hile

Rovio Entertainment, bir numaralı indirilen Android oyunu Angry Birds’ü de yaratan oyun değiştiren bir firmadır. Yolları hakkında konuşursak, Angry Birds Rio, Angry Birds Evolution, Angry Birds Dreams ve Angry Birds Friends gibi en kusursuz başyapıtlardan bazılarını inceleyebiliriz. Bugün, tüm özellikleri, oyun içi mimarisi ve zor seviyeleri ile Angry Birds Arkadaşlarından bahsedeceğiz.

Angry Birds Friends, yedi yıl önce size Yıldız Kupası deneyimi sunmak amacıyla kuruldu. Doğru okudun! Burada Yıldız Kupası’nda yarışabilir ve stratejilerinizle dünyanın dört bir yanından en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Çeşitli türlerle Google Play Store’daki en çok hasılat yapan arcade oyunlarından biridir.

Başlangıç olarak, Angry Birds Friends edition, 8-10 farklı sezon ve 300’den fazla zor oyun seviyesi içeren Kariyer oyunuyla sizi şaşırtıyor. Ayrıca, bu seviyeleri oynarken, daha doğru çekimler yapmak için 50’den fazla güçlü eklenti uygulayabilirsiniz. Bu sadece Kariyer atamalarıyla ilgili değil, her Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi başlayan kazançlı turnuvalara da katılabilirsiniz.

Angry Birds Friends’in hayatınıza her hafta 24 yeni seviye eklediğini öğrenince şok olacaksınız. Doğru okudunuz. Mükemmel bir kullanıcı arayüzüne ve çeşitli oyunlara sahip olduğu için bu harika oyunu oynarken asla yorulmayacaksınız.

Yenilikler

Angry Birds serisinin en kullanışlı versiyonunu arıyorsanız, Angry Birds Friends'i deneyin. Angry Birds Friends APK Son Sürüm yükseltilmiş bir kullanıcı arayüzü ve kapsamlı özelleştirme ile Angry Birds serisinin popüler bir versiyonudur.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir