Age of Magic Apk – Age of Magic Altın Hilesi

2.0

Age of Magic apk, oyuncuların sıra dışı kahramanlardan oluşan bir koleksiyonun rollerini üstlendiği sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur.
APK indir
4.5/5 Oylar: 438,681
Geliştirici
Playkot LTD
Sürüm
2.0
Güncellendi
Oct 4, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Age of Magic Apk

Age of Magic apk, oyuncuların sıra dışı kahramanlardan oluşan bir koleksiyonun rollerini üstlendiği sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. Onların temel amacı gezegeni bir iblis birliği tehlikesinden korumaktır. Neyse ki, her biri kendine özgü saldırıları olan elliden fazla olan birkaç kahramanın yardımına sahip olacaksınız. Sitemizde uygulamanın en son sürümünü ve hile sürümü olarak belirtilen mod sürümünü bulacaksınız.

Age of Magic Hile

Age of Magic Hile‘nin nefes kesici derecede basit oynanışı, başlangıçta yalnızca bir tanesini kontrol edecek olsanız da, sizi 5 oyuncuya kadar zorlu savaşın çukurunun derinliklerine sürükler.

Her kahramanın, sıranız boyunca kullanabileceğiniz kendi özel becerileri vardır. Temel saldırı hareketlerinin rakibinize saldırmanıza izin verdiğini unutmayın, ancak kombinasyon hareketlerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca hile sürümünü indirdiğinizde Age of Magic Altın Hilesi olarak ayrıcalıklı özellikler sizi bekliyor olacaktır.

Age of Magic Hile Son Sürüm

Age of Magic Hile Apk‘nın savaş modu oldukça kapsamlı. Yüzlerce farklı çatışma seviyesi ve türü vardır. Her savaş boyunca, oyunun arka planında gizlenen tüm gizemleri ortaya çıkaracaksınız. Ek ekip üyeleri de ekleyebilirsiniz. Öte yandan Arena, yeteneklerinizi gerçekten test edeceğiniz yerdir. Bu özel mod sayesinde çok sayıda çevrimiçi oyuncuya karşı yarışacaksınız.

Age of Magic hile‘nin bir RPG olarak popülaritesi, az derinliğe sahip erişilebilir savaş mekaniği üzerine kuruludur. Kilidini açmak için birçok ek karakter, çok çeşitli oyun stilleri ve mükemmel görseller sayesinde konsol oyunu olarak kolayca geçebiliriz.

Yenilikler

Age of Magic Hile Apk'nın savaş modu oldukça kapsamlı. Yüzlerce farklı çatışma seviyesi ve türü vardır. Her savaş boyunca, oyunun arka planında gizlenen tüm gizemleri ortaya çıkaracaksınız.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir