Bu uygulamayı bildir

Tanım

Adobe Audition İndir

Adobe Audition indir çok kanallı, tahribat oluşturmadan karıştırma, düzenleme ortamı ve aynı zamanda yıkıcı yaklaşımlı dalga biçimi düzenleme görünümü sunan dijital ses iş istasyonu olmaktadır. Sağladığı kolaylıklar ile oldukça tercih edilmektedir. Ücretsiz deneme sürümü ile kullanıcılara deneyim fırsatı sunmaktadır. Video ve ses anlamında oldukça iyi bir iş performansına olanak sağlamaktadır. Milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Kullanıcı dostu ara yüze sahip olmaktadır.

Adobe Audition İndir

Adobe Audition Özellikleri

Adobe Audition indir birden fazla özelliği ile dikkat çekmektedir. Bunlar yazının devamında yer almaktadır. Yankı giderme ve gürültü giderme efektleri özellikleri arasında yer almaktadır. Geliştirilmiş çalma ve kayıt performansı sunmaktadır. Geliştirilmiş çok parçalı kullanıcı arabirimine sahip olmaktadır. Klip üzerinde kazanç kontrolü ve dalga formu ölçekleme özelliği bulunmaktadır. Parçalar ekleme ve boş parçaları silme olanağı sunmaktadır. Süreyi yakınlaştırma ve klip belirleme özellikleri bulunmaktadır.

Adobe Audition İndir Full 2022

Efektleri ve hazır ayarları taşıma olanağı sunmaktadır. Parçalar paneli ve bileşik ortam içe aktarma seçenekleri mevcut bulunmaktadır. Gelişmiş çok parçalı performansı kullanıcıya sunmaktadır. Arka planda olan müziği otomatik kısma ve giriş izleme seçenekleri bulunmaktadır. Komut dosyalarını çalıştırma seçeneği sunmaktadır.

MP3 dosyalarına albüm resmi ekleme özelliği bulunmaktadır. Zamanda atlama ve çok parçalı klip geliştirmeleri sağlamaktadır. Zaman kodu kaplaması ve temel ses paneli bulunmaktadır. Başlangıç rehberleri ve güncellenmiş ses efektleri bulunmaktadır. Daha birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir