Adobe Acrobat Reader Apk İndir

Varies with device

Do you need to work with documents on the go? Get the Adobe Acrobat Reader mobile app, the world’s most trusted PDF viewer, with more than 635 million installs. Store your files online and read PDF files anywhere with this leading, free PDF reader and file manager. You can also view, share, annotate, and add e-signatures to PDF documents.
APK indir
4.6/5 Oylar: 5,234,745
Geliştirici
Adobe
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 13, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Adobe Acrobat Reader Apk

Hareket halindeyken kağıtlar üzerinde çalışmanız gerebilir. 635 milyondan fazla kurulumla Adobe Acrobat Reader mobil uygulaması dünyanın en güvenilir PDF görüntüleyicisidir. Bu önde gelen ücretsiz PDF görüntüleyici ve dosya yönetimi ile dosyalarınızı çevrimiçi olarak kaydedebilir ve PDF dosyalarını her yerden okuyabilirsiniz. PDF belgeleri ayrıca görüntülenebilir, paylaşılabilir, açıklamalı ve e-imzalı olabilir.

Acrobat Reader, metin ve grafikleri düzenlemek için PDF düzenleyici, PDF’ye ve PDF’den dışa aktarmak için PDF dönüştürücü veya PDF oluşturmak, PDF belgelerini birleştirmek, PDF’leri düzenlemek ve daha fazlasını ücretli üyelikle yapmak için diğer gelişmiş işlevler olarak kullanılabilir.

Adobe acrobat reader apk download

PDF dosyalarını açmak ve görüntülemek için ücretsiz Adobe PDF reader programını kullanın. Tek Sayfa veya Sürekli Kaydırma modu arasında seçim yapın.

PDF belgenizin içeriği ekranınızın boyutuna uyacak şekilde yeniden aktar. Hızlı gezinme için Sıvı Modu taslağını kullanın. PDF belgelerindeki metni hızlı bir şekilde bulmak için aramayı kullanın.

Açıklama veya görüntüleme için dosyaları dağıtın. Tek bir web dosyasında çok sayıda kişinin sözlerini toplayın. Birbirlerinin sözlerine yanıt vererek belgeleri değerlendirmek için gereken süreyi kısaltın. Paylaşılan dosyalar için etkinlik bildirimleri alın.

Yenilikler

22.8.1
NEW
• One-tap sign-in. Now you can log in to Acrobat with your Google account.
• Turn PDFs into images. With a premium subscription, you can now export PDF to JPG or PNG from your mobile device.

IMPROVED
• Performance and stability.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir