8 Ball Pool Apk 2022

5.9.0

Do you want to play in the world of pool games? 8 Ball Pool is an addictive challenging game based on real 3D pool games, where you will challenge your friends online. Become a master of the pool!
APK indir
4.4/5 Oylar: 24,494,804
Geliştirici
Miniclip.com
Sürüm
5.9.0
Güncellendi
Aug 29, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
77.2 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bilardo seven oyuncuların severek oynayacağı 8 Ball Pool apk son sürüm olan 2022 versiyonu ile sitemizde bulunmaktadır. Oyunun ayrıca mod sürümü de vardır. Amerikan bilardo apk nasıl oynanır, 8 Ball Pool apk özellikleri nelerdir? Bu soruların cevaplarını yazımızda açıklayalım.

8-Ball-Pool-MOD-APK

8 Ball Pool Apk Son Sürüm

Sitemizden indireceğiniz tüm uygulamalar devamlı güncellenmekte olup, son sürüm uygulamalardır. 8 Ball Pool Apk oyunu da son sürüm olarak sitemizde vardır. Amerikan bilardo oyunu olarak da adlandırılan 8 top oyunu, hem bilardoyu bilenler he de yeni başlayanlar için oldukça eğlenceli bir oyundur.

8 Ball Pool  Apk oyununda size belli bir miktar para verilir ve uygun gördüğünüz miktardaki oyunlara katılırsınız. Bu oyunda rakibiniz de aynı miktarda parayı kasaya koyar. Kazanan tüm parayı alır.

Çevirim içi ve internet olmadan da oynayabileceğiniz bir oyundur. Çevirim içi oynarken rakibinizi sitem otomatik olarak seçer. Düyanın her yerinden kullanıcısı olan bu oyunu severek oynayacak, oynarken heyecanlanacaksınız.

8 ball pool apk indir

8 Ball Pool Çizgi Hilesi (son sürüm)

8 Ball Pool oynarken topun nereye gidebileceğini sistem size ipucu olarak verecek. Puanlarınız çoğaldıkça daha kaliteli ıstıkalarla rakibinizin bir adım önüne geçeceksiniz. Sizler için modifiye edilmiş olan mod sürümü ile istediğiniz ıstıkayı seçecek ve sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Sitemizde bu oyunla ilgili bir çok indirme linki mevcuttur. Çizgi hilesi arayan kullanıcılar için de link, ayrıca belirtilmiştir.

Yenilikler

It’s time for a new 8 Ball Pool update!
A new great Season is down the road, so download the latest version and enjoy the game at maximum.
Also, we’ve made some tweaks and improvements and solved some pesky bugs, making 8 Ball Pool even smoother for your entertainment!
Download the latest update now to get your hands on the new content! Time to hit the tables!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir