2 Kişilik Oyunlar Apk – En Güncel Sürüm

5.6.5

2 Kişilik Oyunlar Apk oyunlarda oyuncular rakibin getirdiği ilgi çekici masa tenisi ekranlarıyla karşılaşacaklar. 2 Kişilik Oyunlar Apk'de 60 farklı oyunu bulacaksınız. Burada raketi parmak uçlarınızla çok kolay bir şekilde manipüle ediyorsunuz.
APK indir
4.2/5 Oylar: 399,513
Geliştirici
JindoBlu
Sürüm
5.6.5
Güncellendi
Feb 11, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
71 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

2 Kişilik Oyunlar Apk

2 Kişilik Oyunlar Apk oyunlarda oyuncular rakibin getirdiği ilgi çekici masa tenisi ekranlarıyla karşılaşacaklar. 2 Kişilik Oyunlar Apk’de 60 farklı oyunu bulacaksınız. Burada raketi parmak uçlarınızla çok kolay bir şekilde manipüle ediyorsunuz. Topu doğru yere getirmenin en yaratıcı yollarını arayın. Ping-pong yeteneklerinizi rakibinize göstermelisiniz, böylece onları şaşırtabilirsiniz. Dahası, kendinize güvenmeniz, çok çalışmanız ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız size yardımcı olur ve zafer size gelirdi.

İki Kişilik Oyunlar En Güncel Sürüm

2 Oyunculu oyunlar ayrıca sizi hokey konusunda eğitir ve temel hareketleri uygulamanıza izin verir. Raketle topu rakibin kalesine doğru itin. En çok gol atan takım kazanır.

2 Kişilik oyunlar söz konusu olduğunda, bu harika yılan oyununda yanlış gidemezsiniz. Yılanınız için burada temkinli bir yol bulun ve rakibin vücuduna temas etmesine izin vermeyin. Sadece bir yolu bağlamak anında kayba neden olur. Sonuç olarak, bu oyun oyuncu tarafında büyük bir titizlik gerektiriyor. Çeşitli yılanların ürettiği harika renkler sizi çok memnun edecek ve heyecanlandıracaktır.

2 Kişilik Oyunlar Apk İndir

Bu oyun size birçok arkadaşınızla yeni ve heyecan verici bir tarzda bilardo oyunları sağlayacaktır. Burada gerçek hayatta olduğu gibi bilardo maçlarının tadını çıkarabileceksiniz. 2 Kişilik Oyunlar Apk İndir bu oyun bir kalem ve kağıt kullanılarak ve doğrudan bu oyunda oynanabilir. Sadece cihazınızı açın ve arkadaşlarınızla oynayın.

Arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza karşı oynayabilir veya makine ile birlikte oynayabilirsiniz. Her adım için dikkat etmeli ve dikkatlice düşünmeli ve rakip tarafından puanlanmamak için adımları doğru değerlendirmelisiniz. Özetle, bu oyun yaratıcı bir tutum ve bilgi gerektirir ve size birçok ilgi çekici konuyu öğretecektir.

Yenilikler

Bu oyun bir kalem ve kağıt kullanılarak ve doğrudan bu oyunda oynanabilir. Sadece cihazınızı açın ve arkadaşlarınızla oynayın. Arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza karşı oynayabilir veya makine ile birlikte oynayabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir